Общество

За 2 дні влада обстежила в Корабельному районі більше 50 об’єктів — складено акти та надано попередження

У районі тривають перевірки дотримання карантинних обмежень

У понеділок, 29 березня, з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов’язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд-обстеження 31-го об’єкту, а саме: 6-ти продовольчих крамниць, непродовольчих магазинів – 21, закладів громадського харчування — 2, салонів краси — 2.

Як йдеться у повідомленні на сайті районної адміністрації, у ході рейду складено 3 акти санітарно- епідемічного обстеження об’єктів та надано 4 попередження про усунення порушень Правил благоустрою м. Миколаєва.

У вівторок, 30 березня, проведено рейд-обстеження 23-х об’єктів, а саме: 7-ми непродовольчих та 11-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування – 3, салонів краси -2.

У ході рейду на суб’єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 1 протокол за статтею 44-3 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб — від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, складено 2 акти санітарно — епідемічного обстеження об’єктів та надано 3 попередження суб’єктам господарювання щодо усунення порушень Правил благоустрою м. Миколаєва.

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button