ОбществоПроисшествияТема дня

Пішла з життя завідувачка відділення організації надання адресної допомоги Корабельного району

Двадцять років покликом її душі була допомога людям

Пішла з життя 59-річна завідувачка відділення організації надання адресної допомоги Корабельного району, розташованого по вул. Металургів, місцева мешканка, яка пропрацювала у соціальній сфері 20 років і яку дуже поважали її колеги та підопічні, Світлана Вікторівна Колонтай.

Про втрату повідомив сьогодні на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» Сергій Бондаренко — директор Миколаївського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

«Колектив міського територіального центру поніс непоправну втрату. Вчора (10 січня) пішла з життя наша колега, завідувачка відділення організації надання адресної допомоги Корабельного району Світлана Вікторівна Колонтай. Двадцять років покликом її душі була допомога людям.
Професіонал своєї справи, добрий друг, відповідальна колега, надійна порадниця, вона завжди успішно виконувала свої обов’язки.

Світлі спогади про її добрі справи, про доброчесно прожите життя залишиться у нашій пам’яті. Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині. Вічна світла пам’ять нашій колезі і другу. Поділяємо біль та горе рідних!», — написав Сергій Бондаренко.

Редакція «Корабелів.Інфо» також висловлює щирі співчуття рідним та друзям Світлани Вікторівни у зв’язку з з непоправною втратою.

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
10 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
10
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x