Происшествия

Масштабна пожежа на нафтобазі у Вітовському районі Миколаївської області

Було залучено 9 одиниць техніки та 28 вогнеборців

8 січня 2021 року, в день, на станції Горохівка Миколаївській області Вітовського району на території підприємства, де зберігаються і перероблюються паливно-мастильні матеріали, виникла пожежа. До ліквідації з  пожежою було залучено 9 одиниць техніки та 28 вогнеборців, про це повідомило на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук” Головне управління ДСНС України у Миколаївській області:

9 одиниць техніки та 28 вогнеборців Головного управління ДСНС України у Миколаївській області ліквідовують пожежу цистерни з нафтопродуктами на орієнтовній площі 500 кв. м на території об’єкта, розташованого на станції Горохівка, що у Вітовському районі
Дзвінок про те, що відбувається полум’яне горіння на значній площі надійшов на спецлінію 101 о 13:08.

Відразу на місце направлені відділення 16, 2, 3, 4, державних пожежно-рятувальних частин та чергову зміну оперативно-координаційного центру. Наразі здійснюється гасіння пожежі, охолодження та захист цистерн, розташованих поруч із осередком вогню.

Пізніше рятувальники повідомили:

О 14:45 пожежу ємкості з бітумом на території нафтобази на станції Горохівка за адресою вул. Залізнична, що у Вітовскому районі Миколаївської області, ліквідовано на площі 500 кв. м.
Загалом працювало 14 одиниць техніки та 67 осіб.
Жертв та постраждалих немає.
Причина встановлюється.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button