"Очень тяжёлая, но крутая победа!": "Ольвия" обыграла футболистов спортшколы олимпийского резерва (видео)

Матч состоялся 20 декабря

Цей материал також доступний

20 грудня у третьому турі першої ліги Зимової першості міста Миколаєва з футболу команда «Ольвія», що представляє державне підприємство «Стивідорна компанія «Ольвія», розташоване у Корабельному районі, зустрілась на полі з вихованцями спеціалізованої дитячо-юнацької споршколи олімпійського резерву — командою СДЮСШОР «Миколаїв» U18.

Арбітрами матчу працювали Роман Афонін, Віталій Піскер, Максим Кулік, спостерігачем арбітражу — Олександр Комаренко.

У першому таймі обидві команди проявили рівні здібності. Активність футболістів біля воріт суперника відобразилася на рахунку, з яким гравці пішли на перерву — 1:1 (відзначились у першій частині гри Антон Колихалов з ФК «Ольвія» та Микита Гаврилов з «Миколаїв U18».

Другий тайм вже з самого свого початку довів, що досвід має вагу: на 43-й хвилині  гравець «Ольвії» Віталій Лісачев, вдало використавши (після порушення з боку противника) призначене пенальті, вивів портовиків уперед.

Не дивлячись на подальші можливості та натиск, який робили команди, більше за матч жодній з них не вдалося забити у ворота опонента.

Остаточний рахунок — 2:1 на користь «Ольвії».

Як зазначив після гри директор команди «Ольвія» Денис Нікора, перемога виявилась важкою, однак досить вдалою:

«ФК «Ольвия» — СДЮСШОР Николаев ю-18 2:1. Очень тяжёлая, но крутая победа!!!!»

Ярослава Шевчук

Більше фото з цього матчу можна побачити на сторінці «Корабелов.Инфо» у «Фейсбук» ЗА ПОСИЛАННЯМ.