ОбществоПроисшествия

Протягом двох тижнів до Корабельного райсуду надійшло 12 адмінпротоколів про порушення карантину

За це передбачаються штрафи від 1700 до 170000 гривень

Протягом двох тижнів з 16 до 27 листопада до Корабельного районного суду міста Миколаєва надійшло 12 адміністративних матеріалів, що складені співробітниками поліції за порушення правил карантину за ст. 44-3 КУпАП, про що повідомила прес-служба суду.

«Зазначимо, що відповідно до ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей», порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами карається накладенням штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1 700 грн. до 3 400 грн.) і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3 400 грн. до 170 000 грн.)», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 17 березня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» за №530-ІХ від 17.03.2020. Даним законом було введено нову статтю у Кодекс України про адміністративні правопорушення та посилено кримінальну відповідальність за порушення санітарних норм та правил.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

2 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button