ИсторияКультураОбщество

«Піщинка на одвічному Шовковому шляху», — у Миколаєві вийшла історична книжка про Вітовщину

Книга — плід консолідованих зусиль історика-науковця та місцевих аматорів-краєзнавців Вітовщини

Видавництво Iрини Гудим презентувало вихід історико-краєзнавчої книги Наталії Шевченко, Ольги Ясько та Віктора Мниха «Вітовщина. Піщинка на одвічному Шовковому шляху», про що повідомила сама видавниця на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Ця книга — плід консолідованих зусиль історика-науковця та місцевих аматорів-краєзнавців Вітовщини. Книга двулінгва, українською та англійською мовами. Iсторичний пазл часів Великого князівства Литовського на наших землях, який, здавалося, втрачено назавжди, потроху займає законне місце в трактуванні історії України. Книга наповнена як фактами, так і гіпотезами. Глибокий аналіз подій XIV–XVI ст., з посиланнями на наукові джерела, дає змогу читачеві уявити ті часи і усвідомити витоки зародження і становлення українського народу та його державності», — повідомила Ірина Гудим.

Також вона додала, що видавництво та автори висловлюють щиру вдячність за надану спонсорську допомогу у виданні книги успішна реалізація цього значимого науково-соціально проекту відбулась за участі консульству Литовської Республіки в м. Миколаїв, групі компаній «Агроф’южн» та ТОВ «ЄВТ ГРЕЙН».

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
2 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
2
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x