Общество

«Карантинний» рейд у Корабельному районі: обстежили 31 об’єкт, склали 2 протоколи

Складено 2 приписи про усунення недоліків та 2 адмінпротоколи

У п’ятницю, 27 листопада, з метою контролю за виконанням карантинних обмежень та тимчасових рекомендацій суб’єктами господарювання, яким дозволено впроваджувати свою діяльність щодо дотримання ними вимог профілактичних та протиепідемічних заходів, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд–обстеження 31-го об’єкта.

Як повідомляє райадміністрація, рейд проводився по пр. Богоявленському, а саме: 17-ти непродовольчих та 11-ти продовольчих крамниць, 2-х закладів громадського харчування, одного салону краси.

У ході рейду суб’єктам господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було надано 2 приписи про усунення недоліків з питань дотримання санітарно-гігієнічних норм під час дії карантину та складено 2 протоколи за статтею 42 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення санітарних норм»).

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button