Общество

До освячення накупольних хрестів храму долучився голова Корабельного району

Молитва на освячення хреста, а також окроплення освяченою водою відбулося безпосередньо на місці розбудови храму

У середу, 25 листопада відбулось освячення і встановлення накупольних хрестів майбутнього Свято-Духівського храму міста Миколаєва, що розташований у Корабельному районі (вул. Торгова, 77).

Окрім священнослужителів до молитви також долучився голова адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Олександр Цуканов, про це повідомляє Миколаївська єпархія Православної Церкви України:

З благословіння керуючого єпархією Високопреосвященнійшого Володимира, митрополита Миколаївського і Богоявленського, богослужіння очолив секретар прот. Роман Дідора у співслужінні настоятеля храму Святого Духа прот. Василія Мазурика, обласного благочинного прот. Андрія Стадовича і прот. Віталія Герди.

До молитви також долучився голова адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Цуканов Олександр Миколайович.

Священнослужителі провели молебень перед початком усякого доброго діла у Свято-Духівському храмі, що знаходиться неподалік від будівництва нового храму на честь Святого Духа. Молитва на освячення хреста, а також окроплення освяченою водою відбулося безпосередньо на місці розбудови храму.

Связанные статьи

6 комментариев

    1. Тобі одному. Перехреститися треба, коли щось ввижається. Зазвичай допомагає. Хоча тобі навряд чи допоможе.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button