Общество

Поліція звинувачує в брехні директора КП «Миколаївська ритуальна служба»

З метою введення в оману директор підприємства надав ЗМІ для опублікування "не той документ"

26 листопала Поліція Миколаївської області проінформувала громадскість щодо подання неправдивої інформації директором комунального підприємства миколаївської міської ради «Миколаївська ритуальна служба» про те, що служба не може працювати повноцінно, через те, що в ході слідчих дій була вилучена книга реєстрації поховань. Однак правоохоронці пояснили що — книга реєстрації поховань вилучена не була, адже вона має знаходитись у приміщеннях на території кладовищі, а слідчі дії проводились в іншому – адміністративному приміщенні.

Спростування неправдивої інформації, розповсюдженої директором комунального підприємства міськради:
У засобах масової інформації була розповсюджена неправдива інформація директора комунального підприємства миколаївської міської ради «Миколаївська ритуальна служба» про те, що вони не будуть здійснювати поховання буцімто через те, що в ході слідчих дій була вилучена книга реєстрації поховань.
Поліція інформує, що подана директором КП інформація не відповідає дійсності. З метою введення в оману директор підприємства надав ЗМІ для опублікування ухвалу суду, а не протокол обшуку, в якому зазначено вилучення тих документів, які дійсно були в наявності. Книга реєстрації поховань вилучена не була, адже вона має знаходитись у приміщеннях на території кладовищі, а слідчі дії проводились в іншому – адміністративному приміщенні. Але навіть і через відсутність книги поховань (через вилучення, знищення чи інші причини) ніяк не може бути зупинена діяльність підприємства у здійсненні поховань.
Також директору КП та працівникам слідчим було запропоновано зробити копії вилучених документів, аби полегшити подальшу роботу. Але працівники КП відмовились від пропозиції слідства. Тож сьогодні слідчий повторно направив до «Миколаївської ритуальної служби» лист із повідомленням про те, що КП може звернутись у будь-який момент до слідчого, аби отримати копії необхідних їм документів.
Поліція підкреслює, що мета розслідування – не заблокувати діяльність підприємства, а перевірити використання бюджетних коштів у наданні послуг щодо обслуговування кладовищ, а також, щоб громадяни не переплачували за послуги більше, аніж встановлено законом, та притягнути до відповідальності осіб, винних у незаконних діях.
Слідство звертається до громадян, які користувались послугами вказаного комунального підприємства, та не отримали касових чеків чи ордерів на надані послуги, звертатись за адресою Центрального відділу поліції: вул. Декабристів, 8, чергова частина (0512) 53-12-71 або 102.

Рекомендуемый контент

Связанные статьи

2 комментариев

  1. Да то понятно, кладбищенская мафия — это такое беспредельно-коррупционное дно, что даже мусора на этом фоне меркнут. Этот мафиози просто шантажирует общество. Где налоговая, прокуратура и в этом случае даже СБУ, чтобы сопоставить официальный заработок и роскошную жизнь этого мафиози и всего его клана?!

  2. Они умудряются приезжать на смерть близких раньше милиции и скорой. И пользуются горем родных

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button