Підготовка до Зимової першості м. Миколаєва з футболу: матч "Ольвія" - "Мішковка" (відео)

Гра відбулася в п’ятницю, 13 листопада.

Цей материал також доступний

Футбольна команда «Ольвія», яка представляє державне підприємство «Стивідорна компанія «Ольвія», розташоване в Корабельному районі, продовжує підготовку до Зимової першості міста Миколаєва та бере активну участь в товариських матчах.

Так, у п’ятницю, 13 листопада, на футбольному полі СК «Зоря» команда портовиків зустрілася з ФК «Мішковка».

Арбітром цього товариського матчу був Юрій Зеленський.

Гра розпочалась активним наступом портовиків на ворота супротивника, і вже досить швидко «Ольвія» відкрила рахунок, а далі, з невеликим проміжком часу, змогла відірватись ще на гол.

Суперник також не гаяв дарма часу і теж зміг реалізувати 2 гольові моменти. Але потім, не дивлячись на намагання «Мішковки» обігнати «Ольвію», вирватись вперед у цьому таймі вдалося все ж таки портовикам (забили голи в першій половині гри Андрій Лещенко, Віктор Ходоровський, Антон Колихалов), і на перерву команди пішли з рахунком 3:2 на користь «Ольвії».

Другий тайм видався складним для «Ольвії»: гравці «Мішковки», мобілізувавши свою швидкість та спритність, спочатку вирівняли рахунок, а далі вирвались на один гол уперед.

Остаточний результат товариської зустрічі — 3:4 на користь ФК «Мішковка».