Культура

Юні таланти з Корабельного району вдало виступили на фестивалі «Золотий лелека»

Фестиваль відбувався у дистанційному форматі

Вихованці Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району вдало виступили на дистанційному ХХІІІ Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Золотий лелека», про що йдеться у повідомленні в групі центру в соціальній мережі Facebook.

Вітаємо творчих та талановитих вихованців ДЦ:

Галіченко Аліна «Південна рапсодія» – І місце (керівник: Градова Руслана Костянтинівна)

Танцювальна школа «Кураж» – ІІ-ІІІ місце (керівник: Пруднікова Неоніла Миколаївна)

Колектив естрадного танцю «Dance shop» – ІІ місце (керівник: Білявська Інна Анатоліївна)

Поліш Нікіта – Гран-прі (керівник: Шевченко Адріана Михайлівна), Шакула Олеся – І місце (керівник: Шевченко Антоніна Михайлівна)

«Народний художній колектив» Вокальне об’єднання «Відлуння»: гурт «Нащадки» – І місце, гурт «Тоніка», гурт «Нова країна» – Гран-прі (керівник: Шевченко Антоніна Михайлівна)

Ансамбль гітаристів соло: Шапар Владислав і Ребiженко Дар’я – ІІ міце, Богатюк Кирило – ІІ місце, Жук Михайло – ІІ місце, Нікітін Михайло – ІІІ місце (керівник: Купрiков Олександр Вiкторович)

Ансамбль баяністів, соло акордеон Климчук Богдан – ІІ місце (керівник: Підрушняк Наталія Вікторівна)

Соло флейта: Бучковська Анастасія – І місце (керівник: Овсяннікова Валентина Геннадіївна)

Літературна «Альтанка»: Сєчко Анна-Софія – І місце, Мамот Вероніка, Чепурна Аліна – ІІ місце (керівник: Паламарчук Ніна Миколаївна)

«Зразковий художній колектив» гурток ДУМ «Родзинка» отримав наступні нагороді: Осташ Таміла – Гран-прі, Юрчук Анастасія – І місце (2), Білоножко Дарина – ІІ місце (2), Маркова Наталія – ІІ місце, Мокшина Вікторія – ІІ місце, Бережецька Анастасія – ІІ місце, Бережецька Анна – ІІ місце, Комарова Христина – ІІ місце, Мирошниченко Рада Олександра – ІІІ місце (2), Баландович Марія – ІІІ місце, Ходоровська Уляна – ІІІ місце (керівник: Івашкіна Анастасія Миколаївна).

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Натхнення», Криничний Богдан – Гран-прі, ІІ–ІІІ місце, Остремская Катерина Миколаївна, Остремська Анастасія Миколаївна – ІІ місце (3), Цапарюк Анастасія – І-ІІ (2) місце, Мезінова Юлія – ІІІ (2) місце (керівник: Радченко Олена Миколаївна).

Гурток плетіння з паперової лози «Clever», Мамот Вероніка – ІІ-ІІІ місце (керівник: Колесніченко Юлія Юріївна).

Гурток конструювання та моделювання одягу, Топча Маргарита, Орешко Катерина – ІІ місце (керівник: Топча Олена Едуардівна).

Реклама на сайте
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Реклама на сайте
Back to top button