Культура

У Миколаєві з’явилася своя Скіфська пектораль

В рамках відзначення 231-го дня народження Миколаєва презентували креативний арт-об’єкт — «Сонячну Пектораль Скіфії». Його встановили 12 вересня на головній площі міста – Соборній.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

«Сонячна Пектораль Скіфії» – витвір вихованців Дитячої художньої школи та їх викладачів. Це своєрідний дарунок городянам і рідному місту, вшанування загадкової скіфської цивілізації, любов до історії нашої країни.

Об’єкт виготовлено з гіпсу, він важить понад 350 кг. І однією з його родзинок є то, що Пектораль ще – яскрава фотозона.

Автор витвору Наталя Макаєва розповіла, що ідея створення Пекторалі народилась давно. А втілювати у життя її почали в травні поточного року. Сам процес проходив непросто, адже Пектораль – складний об’єкт. Тому на певних етапах навіть з’являлись думки припинити роботу. Однак колектив митців довів справу до логічного завершення. І тепер миколаївці мають змогу сфотографуватися на фоні «Сонячної Пекторалі Скіфії». Це можна буде зробити 2 дні. Саме стільки Пектораль буде знаходитися на Соборній площі.

Як зазначив очальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров, згодом арт-об’єкт «Сонячна Пектораль Скіфії» розмістять в іншому місці. В якому саме – наразі вирішується. Пов’язано це з тим, що Пектораль має бути захищена від опадів, а також вандалів.

Читайте також: Стравою вітовських рибалок дивували відвідувачів «Вінтажного Миколаєва».

0 0 голос
Оцените новость
Реклама

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
1 Комментарий
Самые старые
Новейшие Наибольшее кол-во голосов
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Реклама
Back to top button