Общество

50 дітей з Корабельного району відпочивають у таборах за рахунок міського бюджету

50 дітей з Корабельного району, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (діти соціально незахищеної категорії), за рахунок міського бюджету 1 та 2 серпня відправились на відпочинок у дитячі оздоровчі табори: «Маяк» с. Рибаківка, «Дельфін» м. Миколаїв, «Динамо» м. Очаків, про що повідомила райадміністрація.

Як додали у мерії, за результатами перевірки спеціально створеної комісії облдержадміністрації, усі три дитячих заклади оздоровлення та відпочинку, з якими укладено договори на закупівлю відпочинкових послуг дітей міста пільгових категорій, готові до приймання організованих груп дітей із зобов’язанням за умови і подальшого дотримання вимог чинного законодавства щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину.

Загалом за 1 — 2 серпня було організовано відправку 610 маленьких миколаївців, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; частину дітей батьки доставили самостійно, що не суперечить рекомендаціям Головного санітарного лікаря. Згідно тих же рекомендацій завантаження таборів не повне (одна дитина на 5 квадратних метрів), всім дітям перед завезенням проведено температурний скринінг, його будуть робити і в подальшому, тричі на день; увесь інвентар буде постійно дезінфікуватись, м’які іграшки вилучені, батьківські дні заборонені, робота працівників закладів організована «вахтовим методом» впродовж однієї зміни.

Загалом на відпочинок дітей пільгових категорій у бюджеті міста передбачено на цей рік 13 524 678 грн. За умови і подальшого перебування миколаївського регіону у «зеленій» або «жовтій» зоні, виконком міської ради продовжить направляти юних миколаївців на відпочинок до дитячих таборів.

Телефони для довідок щодо подання заяв на відпочинок дітей:

— служба у справах дітей: 373037;
— адміністрація Корабельного району: 60-02-23;
— адміністрація Заводського району: 46-72-88;
— адміністрація Інгульського району: 24-62-42;
— адміністрація Центрального району: 37-56-82.

Рекомендуемый контент

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button