Происшествия

Посіви маку і конопель на Миколаївщині будуть шукати та знищувати

Поліцейські Миколаївської області розпочали комплекс заходів з протидії наркозлочинності на території міста та області під умовною назвою «Мак».

Як повідомив Відділ комунікації поліції Миколаївської області, особливу увагу правоохоронці приділятимуть виявленню та знищенню незаконних посівів маку і конопель, а також перекриття каналів надходження цих рослин до споживачів наркотиків.

«Поліція звертається до усіх небайдужих громадян дотримуватися чинного законодавства та у разі виявлення посівів нарковмісних рослин, повідомляйте до чергових частин територіальних відділів та відділень поліції або телефонуйте 102. Пам’ятайте, що дії, пов’язані із незаконним обігом наркотичних речовин, караються законом», — йдеться у повідомленні.

Правоохоронці нагадали, що незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від чотирьох до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту передбачає покарання від штрафу до ув’язнення на строк до восьми років.

Посів або вирощування снотворного маку чи конопель — карається штрафом, або обмеженням волі, або позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button