Общество

Карантин: школярі з Корабельного району підтримали працівників екстрених служб (Відео)

Учні Миколаївської школи №48 з Корабельного району висловили слова подяки на підтримку всім тим, хто не полишає свій пост і виконує професійні обов’язки під час карантину — працівникам аптек, лікарям, рятувальникам, поліцейським.

Школярі записали відповідне відео, про що до редакції «Корабелів.Інфо» повідомила педагог-організатор навчального закладу.

«Із 12 березня в Україні ввели карантин у навчальних закладах та низку інших заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. У таких умовах потрібно не лише розуміти ситуацію, що склалася, але й дотримуватись правил самоізоляції. Важливо також пам’ятати про тих людей, які дбають про нашу безпеку і залишаються на варті нашого здоров’я та життя.

Президент учнівського самоврядування Миколаївської загальноосвітньої школи I-IIIступенів №48 («Клубу 100 друзів») Анастасія Грибова (9-А клас) разом з учнями-лідерами та за підтримки педагога-організатора Оксани Михайлівни Кротової вирішила висловити слова подяки на підтримку всім тим, хто не полишає свій пост і виконує свій професійний обов’язок. Ми переконані, що під цим зверненням “підпишеться” вся шкільна родина ЗОШ №48″, — сказано в повідомленні.

Тег

Связанные статьи

3 комментариев

  1. Я рад что многие благодарны , но мдя по всей инфо на тс , доплаты на город дали ,ну а наши богги решили деньги Толи предержать либо украсть , хоть бы они уже не в креслах мебели а на положено месте в тюрьме с конфискацией имущества , вот за такое скажу спасибо, сильно многое не себя берут. , Решают как медикам жить , с деньгами или без , или заболеют им пофиг . Уважение тем кто борется и держится в такое трудное время ,и не смотря на то что их труд как не ценили так и не ценят депутаты наши

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close