Происшествия

Миколаєвці почали получати смс від шахраїв про нарахування 1000 грн від держави

❗️1000 гривень від шахраїв: у Миколаєві громадяни отримують смс нібито про грошову допомогу від Нацбанку

На жаль, з впровадженням карантинних заходів для боротьби з особливо небезпечною коронавірусною інфекцією, поліцейські підрозділи по всій країні фіксують випадки розповсюдження різноманітних чуток, неправдивої інформації та нових видів шахрайств.

«Вам було нараховано одноразову допомогу у надзвичайну ситуацію в розмірі 1000 гривень» — такі повідомлення можуть надходити на ваші мобільні з номерами телефонів для довідок.

Людина, яка отримала смс про нарахування, але гроші, звичайно ж, так і не надійшли, намагаючись з’ясувати причину, телефонує за довідковими номерами, вказаними в смс. Але спілкується не з представниками банку, а з аферистами. Шахраї випитують особисті данні у громадян, щоб нібито перевірити, чи не сталась помилка, і тоді з рахунків миколаївців зникають заощадження.

Нацбанк офіційно застерігає та підкреслює, що не нараховує і не виплачує соціальну допомогу, а також не організовує розіграші чи лотереї.

Шановні миколаївці! Поліція Миколаївської області просить вас перевіряти інформацію, використовуючи лише офіційні повідомлення органів влади та не поспішати телефонувати шахраям. Такі дії зловмисників направлені виключно на заволодіння вашими особистими даними, даними ваших карткових рахунків та безпосередньо вашими грошима.

Просимо вас виважено ставитися до будь-якої інформації та для встановлення джерел поширення фейків і притягнення до відповідальності осіб, які поширюють завідомо неправдиву інформацію, повідомляти до поліції за номером телефону 102.

Закликаємо не реагувати на такі повідомлення. Перевірити свій рахунок ви завжди зможете за допомогою банківських додатків, гарячих ліній фінустанов, особисто у відділеннях. З питань, що стосуються порядку організації карантинних заходів та відповідальності за їх порушення, офіційна інформація буде розповсюджуватися виключно офіційними каналами Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України.

Будьте пильними, обережними та здоровими!

Связанные статьи

Один комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button