Экономика

Одна з найбільших іноземних інвестицій у портову галузь України: переможцем концесійного конкурсу в порту «Ольвія» стала компанія з Катару

У концесійному конкурсі стосовно миколаївського спецморпорту «Ольвія» перемогла компанія з Катару — QTerminals. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій сьогодні, 24 січня 2020 року.

«Переможцем концесійного конкурсу в порту «Ольвія» стала компанія QTerminals з Катару. 3,4 млрд гривень буде інвестовано в розвиток порту впродовж 5 років. Це одна з найбільших прямих іноземних інвестицій у портову галузь України за всю історію незалежності.

Сума щорічних концесійних платежів – 82 млн грн, що в 16 разів вище від прибутку порту за 2019 рікКонцесіонер вкладе 80 млн грн у розвиток інфраструктури міста Миколаєва, що сприятиме сталому розвитку місцевої громади та території присутності підприємства.

Концесія – це не продаж, а розвиток, можливість залучити найкращих, відповідати викликам ринку, підвищити своє конкурентне становище за рахунок комерційної гнучкості та інвестицій у оновлення та будівництво нових активів», – заявив Владислав Криклій.

Очільник Міністерства наголосив, що конкурс був абсолютно відкритий та чесний, і це дозволило залучити до роботи в Україні портового оператора світового рівня. QTerminals є провідним портовим оператором Держави Катар і відповідає за управління морськими портами та транспортними терміналами по всій країні. Так, компанія управляє найбільшим торговим портом країни — Хамад, вартістю понад 7 млрд доларів, який є одним із найпотужніших і найновітніших морських логістичних комплексів на Близькому та Середньому Сході. Наразі QTerminals також працює над перетворенням порту Доха в круїзний порт.

«Про високий рівень і клас залученої до концесії порту Ольвія компанії свідчить такий красномовний факт — у 2019 році QTerminals обробила 1 млн 320 тис. TEU контейнерних вантажів, що на 300 тис. контейнерів більше, ніж було оброблено в Україні всіма портовими операторами в тому самому році. Захід цієї компанії дає унікальну можливість модернізувати порт Ольвія, привести роботу порту та рівень надання супутніх навігаційних і логістичних послуг до найкращих міжнародних стандартів», – наголосив Міністр інфраструктури України.

Про проект завдовжки в п’ять років, робота над яким в рамках державно-приватного партнерства (ДПП) призвела до довгоочікуваного результату, розповідає сьогодні, згадуючи основні віхи цього процесу, директор державного підприємства «Стивідорна компанія «Ольвія» (портового оператора порту «Ольвія») Руслан Олейник.

«Ще з 2014 року менеджментом ДП СМП «Октябрьск» (сьогодні ДП СК «Ольвія») почав розроблятися проект концесії порту. На той час практично по всій території морського порту Миколаїв активно працювала лише така форма ДПП як оренда. І порт «Октябрьск» вже був єдиним державним стивідором, отже конкуренція істотно впливала на показники його роботи.

Ми чітко розуміли, що умови існування в такому запеклому конкурентному середовищі без активного оновлення і модернізації основних фондів, інвестування в нові портові засоби, без створення терміналів та ін. незабаром призведе до надслабкої конкурентоздатності та, відповідно, до збиткової діяльності.

Для оздоровлення портової інфраструктури та подальшої роботи без повільного згасання єдиною формою ДПП з достатньо масштабними інвестиціями була концесія.

На жаль, прикладів концесій в портах України тоді не було, та ми змогли довести Міністерству інфраструктури України тезу про необхідність запуску такого проекту. Нас почули, підтримали. Але не відразу. Було багато нарікань, глузувань, звільнень керівників за відстоювання власного бачення подальшого розвитку порту. Та нас це не зупиняло.

У 2015 році МІУ чітко визначило порт “Октябрськ” як пілотне підприємство для реалізації концесійного проєкту.

У 2016 році почалася активна робота. За активної участі та підтримки МІУ, EBRD, IFC був створений проектний офіс. Під час підготовки до початку роботи над проектом МІУ ухвалює рішення також працювати і над концесією Херсонського морського торговельного порту.

Далі було проведено конкурс, визначилися з консультантами від провідних міжнародних консалтингових та юридичних компаній, що мають успішний досвід роботи з аналогічними концесійними проєктами в інших країнах.

Почалася кропітка робота. Ми надали всі наші напрацювання створеній групі консультантів, провели неймовірну кількість зустрічей та переговорів, не обійшли увагою жодне технічне, юридичне, логістичне, соціальне питання. Дуже уважно опрацьовували питання зовнішньої логістики, граничні можливості залізничної станції, під’їзних автомобільних шляхів, питання екобезпеки.

В результаті групою консультантів було розроблено попереднє техніко-економічне обґрунтування проєкту, на підставі якого було прийнято рішення про розробку та доцільність реалізації підсумкового проєкту.

Нам знадобилося близько 3,5 роки від офіційного старту кампанії (без періоду підготовки напрацювань) для конкурсного відбору претендентів та визначення переможця.

Отже! Дякуємо тим, хто не вірив, чинив опір, бо ви додавали азарту всій команді!
І величезне спасибі всім, хто повірив і підтримав! Бо ми разом зробили цей крутий проєкт! Запропоновані переможцем інвестиції говорять лише про величезний рівень довіри до України!», — зазначив Руслан Олейник.

Тег

Связанные статьи

5 комментариев

  1. Нееееет. надо в комунальную собственность как сенька со своей шайкой хотел. какие на х инвестиции и 80 млн. городу. Сделать из порта комунморниктранс вот ето гєниальная идея.

  2. Проехать по Октябрскому будет невозможно. На рересечении с Артема там уже колея целая

    1. куда ему с Катарскими бизнесменами тягаться ??? Не те масштабы … вы вдумайтесь 30 млн ДОЛЛАРОВ в го вложить нужно по условмям коцессии …откуда у ДВ (пусть даже с партнерами) такие деньги ??? На глине и селитре столко не поднимешь …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close