"Без колективу у суднобудуванні нічого не досягнеш", - Андрій Фат’янов не уявляє себе без «Океану»

Андрей Фатьянов
Андрей Фатьянов

Як повідомлялося раніше, корабели Миколаївського заводу «Океан» після багаторічного простою будують нові судна для голландської судноплавної компанії. Над проектом працює команда Андрія Фат’янова - колись наймолодшого начальника цеху №2, а сьогодні - директора з виробництва. Він переконаний, що головна цінність заводу – колектив.

Про це повідомляють на сторінці "Суднобудівний завод "Океан" у соцмережі "Фейсбук". Під хештегами #ОкеанЛюдей #ОкеанІсторій тут розповідають про "Океанівців", чиїми зусиллями завод створювався, зберігся і, після років занепаду і руйнування, повертається до життя.

Сам Фат’янов не уявляє себе без «Океану», хоча 30 років тому Андрію «світила» спортивна кар’єра. Учнем ДЮСШ №5, він був серед кращих футболістів свого віку. Коли йому було 12 років, його «з руками і ногами» забирали в Школу олімпійського резерву в Дніпро. В 14 – у Харків. Але спорт залишився хоббі. Його професія - інженер суднобудування.

«Я в суднобудуванні з 10 жовтня 2001 року. Відколи закінчив НКІ (Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова) і прийшов на «Океан», я жодного разу не думав змінити професію», - директор з виробництва суднобудівного заводу «Океан» Андрій Фат’янов не вагався щодо вибору.

Сьогодні послужний список Фат’янова – понад 40 реалізованих суднобудівних проектів: контейнеровози, балкери, «річники», катери, плавучі крани, понтонні системи для військової техніки та ін.

«В 2006-2007 роках «Океан» одночасно будував 27 суден: від буксирів-постачальників до танкерів-хімовозів. Погляньте на фотографії доку того часу – док був забитий суднами, що будувалися», - Фат’янов згадує часи, коли «Океан» входив у Damen Shipyard Group і Aker Group. Він впевнений, що сьогодні, з «поверненням» заводу в Миколаїв – завод має шанс на відродження і світову славу. А головне для успіху – люди.

«Нехай у тебе розуму буде хоч понад голову, без колективу у суднобудуванні нічого не досягнеш. Тому створити колектив і утримати його – головна задача. Коли у тебе є колектив, твоя команда – ти можеш все», - впевнений Андрій Фат’янов.

Фат’янов – батько двох донечок і сина. Своїх дітей до вибору майбутньої професії примушувати не збирається. Хоча пріоритети перед сином розставив небагатозначно: «Хочу, щоб син був пов’язаний з технічною спеціальністю. Кожен чоловік, в першу чергу, має бути техніком. Хоча би трішки. А далі вже нехай сам обирає, що захоче».

Оцените новость: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: