ОбществоПроисшествия

"Так глузувала з подруги": дівчина на Миколаївщині ледь не довела свою однокласницю до самогубства

На Миколаївщині поліцейські встановили ученицю, яка, маскуючись під куратора небезпечної спільноти, змусила однокласницю виконувати суїцидальні завдання.

2 грудня до поліції звернулась працівник сільської ради Миколаївського району, яка розповіла, що 14-річна учениця місцевої школи потребує допомоги, тому що вступила у небезпечну віртуальну гру, вже виконала кілька завдань і навіть спричинила собі тілесні ушкодження.

Перше повідомлення школярка отримала 28 листопада. Від користувача під ніком «Kurator» їй надійшов текст про те, що гра триватиме п’ять днів. Якщо дівчинка помре, то виграє, якщо ні – їй допоможуть, тому що, вступивши в гру, назад дороги немає. Співрозмовник знав про жертву інформацію до найдрібніших подробиць, це змусило дівчинку погодитись: вона за завданням куратора наносила собі тілесні ушкодження і про це все надсилала фотозвіти. У якийсь момент учениця злякалась і розповіла все вчителю.

Слідчі зареєстрували та кваліфікували подію попередньо, як доведення до самогубства. Над викриттям куратора працювали кіберполіцейські, співробітники ювенальної превенції та Миколаївського відділу поліції. Вже за добу правоохоронці встановили користувача соціальної мережі, з аккаунту якої дівчинці надходили завдання. Виявилось, що це однокласниця потерпілої так глузувала з подруги.

Сама ж «кураторка» пояснює, що хотіла пожартувати і не бажала поганих наслідків. Перед цим вона подивилась відеоролик про невідворотну шкоду, яку завдають підліткам такі ігри, й вирішила перевірити, чи поведеться хтось з її однокласників. Завдання розіслала вісьмом одноліткам та відреагувала тільки одна потерпіла.

Наразі вирішується питання про взяття на шкільний облік жартівницю та притягнення до відповідальності її батьків, — повідомили у відділі комунікації поліції Миколаївської області.

Тег

Связанные статьи

2 комментариев

    1. С больной головы на здоровую.

      "Перші ластівки" как раз сделан для того, что бы обратить внимание на уже давно существующую проблему.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close