Лавка примирення, анонімна скринька, психологічні тренінги... В школі Корабельного району пройшов тиждень профілактики булінгу

В Миколаївській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 6 пройшов тиждень профілактики булінгу в освітньому середовищі.

Головним арт-об'єктом на Майданчику дружніх стосунків стала Лавка примирення. Вона відмінно справилася зі своїм завданням: примирила тих, хто посварився, а усіх інших Лавка порадувала своїм дизайном та оригінальним оформленням. Та наша Лавка навряд чи б справилася без допомоги Кур'єра добрих послуг - Печерських Карини, учениці 10-А класу. Також на Майданчику діяла анонімна скринька, яка, на щастя, залишилася порожньою, - повідомляють в адміністрації Корабельного району.

"Надзвичайний тест-опитувальник «Мене турбує», а ще психологічні тренінги та бесіди чекали на вихованців школи в кабінеті практичного психолога, Черноусової Лариси Іванівни.

Вихователі провели змістовні виховні заходи, а класні керівники – цікаві ранкові зустрічі. Тиждень був дуже цікавим, насиченим та корисним...", - сказано в повідомленні.

Оцените новость: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: