Для ознайомлення з об’єктом концесії: порт «Ольвія» відвідали представники грузинської індустріальної групи та компанії Risoil

З метою більш детального ознайомлення з об’єктом концесії, у вівторок, 12 листопада, до спеціалізованого морського порту «Ольвія» з візитом прибули представники Грузинської Індустріальної Групи (GIG - Georgian Industrial Group) та компанії RISOIL. Про це повідомляє прес-служба ДП "СК "Ольвія".

GIG - одна з найбільших промислових груп Грузії, яка має різноманітний портфель бізнесу з чітким фокусом на енергетичному секторі. Також GIG займається комерційною нерухомістю, будматеріалами, напоями та виробництвом металу.

RISOIL є одним з найбільших експортерів сирої соняшникової олії і побічних продуктів переробки соняшнику з України. За роки свого розвитку компанія RISOIL створила офіси та виробництво в ряді країн Європейського Союзу, Україні та Грузії.

В ході візиту в порт представники GIG і RISOIL зустрілися з керівництвом ДП «СК «Ольвія» Русланом Олейником і адміністрації морського порту "Ольвія" Андрієм Єгоровим, а також оглянули територію порту і виробничі потужності стивідорної компанії.

Нагадаємо, що 18 жовтня поточного року Мінінфраструктури оголосило про проведення концесійного конкурсу щодо передачі в концесію майна ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» і майна ДП «Адміністрація морських портів України». Подання заявок та конкурсних пропозицій до конкурсної комісії триватиме до 16 грудня.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: