Общество

100 експериментів і дослідів: у школі в Корабельному районі відбулися "Наукові пікніки" (ФОТО)

8 листопада в Миколаївській школі № 29 за ініціативи та організації активних дівчат відбулися ІІІ «Наукові пікніки» з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку (відзначаєтся 10 листопада).

Всі учасники, а це учні та учениці 1 — 10 класів, учителі та учительки, батьки школярів, традиційно мали змогу долучитися до проведення експериментів. На пікніках було виконано близько 100 дослідів, які демонструють фізичні і хімічні закони, вивчення тваринного світу, виробництво лікувальних і косметичних засобів, управління роботами і комп’ютерною технікою, тестування продуктів харчування, математичні і логічні головоломки, квести та інші освітні активності без обмежень за віком.

Про це повідомила заступник директора з навчально-виховної роботи, вчителька фізики Світлана Братошевська.

 

 

 

ДОВІДКА: Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку покликаний нагадувати міжнародній спільноті про необхідність використання науково-технічних досягнень в інтересах миру та розвитку на благо людської цивілізації, а також сприяти популяризації ролі науки в якості інструменту, що знаходиться на службі суспільства. В науці існує величезна кількість напрямків. Саме завдяки науковим досягненням світ рухається вперед.

Тег

Связанные статьи

3 комментариев

  1. как добыть электричество из яблок? Блиин ......сильно дорого ...они же из Польши

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close