100 експериментів і дослідів: у школі в Корабельному районі відбулися "Наукові пікніки" (ФОТО)

8 листопада в Миколаївській школі № 29 за ініціативи та організації активних дівчат відбулися ІІІ "Наукові пікніки" з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку (відзначаєтся 10 листопада).

Всі учасники, а це учні та учениці 1 - 10 класів, учителі та учительки, батьки школярів, традиційно мали змогу долучитися до проведення експериментів. На пікніках було виконано близько 100 дослідів, які демонструють фізичні і хімічні закони, вивчення тваринного світу, виробництво лікувальних і косметичних засобів, управління роботами і комп'ютерною технікою, тестування продуктів харчування, математичні і логічні головоломки, квести та інші освітні активності без обмежень за віком.

Про це повідомила заступник директора з навчально-виховної роботи, вчителька фізики Світлана Братошевська.

 

 

 

ДОВІДКА: Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку покликаний нагадувати міжнародній спільноті про необхідність використання науково-технічних досягнень в інтересах миру та розвитку на благо людської цивілізації, а також сприяти популяризації ролі науки в якості інструменту, що знаходиться на службі суспільства. В науці існує величезна кількість напрямків. Саме завдяки науковим досягненням світ рухається вперед.

Оцените новость: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: