Общество

Склали 20 приписів та 5 адмінпротоколів: мешканці приватного сектору Корабельного району ігнорують правила благоустрою

На поточному тижні співробітники відділу санітарної інспекції адміністрації Корабельного району провели чергові рейди по вулицях приватного сектору на предмет дотриманням мешканцями «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві».

Про це йдеться у повідомленні на сайті райадміністрації.

В ході проведення рейдів по провулках: 3-й Прибузький, 2-й Прибузький, 1-й Прибузький, вул. Братська, провулку 4-Братський, виявлено ряд порушень вказаних правил, а саме: складування будівельних матеріалів без відповідного узгодження, відсутність договору на вивезення сміття, незадовільне утримання прилеглих територій.

В ході рейду видано 20 приписів про необхідність усунення порушень та складено 5 адміністративних протоколів, які передано на розгляд до адміністративної комісії при адміністрації району.

«Вкотре нагадуємо, що обов’язком кожного власника приватного домоволодіння є утримання у належному стані прилеглої території, що включає в себе прибирання сміття, ліквідацію карантинних рослин та покіс трави. Складування будівельних матеріалів дозволяється на короткий термін для перенесення на власну територію за умови отримання відповідного узгодження в адміністрації району. Порушення Правил благоустрою тягне за собою адміністративну відповідальність згідно зі статтею 152 КУпАП – штраф до 1360 грн», — наголосили в райадміністрації.

0 0 голос
Оцените новость
Реклама

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
4 Комментарий
Самые старые
Новейшие Наибольшее кол-во голосов
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Реклама
Back to top button