Происшествия

Телефонний шахрай зняв з рахунку мешканки Вітовського району 17 тис.грн.

Мешканка Вітовського району жертвою шахраїв, про що повідомляє Відділ комунікації поліції Миколаївської області.

«Зі слів потерпілої, на її мобільний зателефонував невідомий, який представився співробітником банку, та повідомив, що потрібно звірити деякі особисті данні. Жінка відповідала на запитання афериста і через деякий час отримала смс-повідомлення про зняття з її рахунку 17 000 гривень», — йдеться у повідомленні.

За схожою схемою шахраї ошукали мешканку м. Южноукраїнськ. Вона, довірившись телефонному співрозмовнику, надала конференційну інформацію по картковому рахунку та позбулася 38 000 гривень.

Намагалася продати тварин через мережу інтернет мешканка Заводського району, однак натрапила на афериста, який повідомив, що може перерахувати кошти на картковий рахунок. Жінка погодилася, однак умовою було підійти до банкомату та змінити пінкод, нібито для покращення захисту банківського рахунку. Зробивши все, як сказав «покупець» жінка помітила, що з її банківської картки почали здійснювати переказ коштів на невідомі рахунки. Таким чином потерпіла втратила 16 000 гривень.

Слідчими відділеннями підрозділів поліції розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає накладання штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років. Тривають слідчі дії.

Шановні громадяни! Правоохоронці закликають вас бути обережними та обмежити спілкування з незнайомцями на вулицях та по телефону, якщо ж ви все таки стали жертвою шахрайських схем терміново звертайтесь до найближчого відділу поліції або телефонуйте 102.

Тег

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close