"Главное сокровище - у нас в сердце": першачки Корабельного району зустрілися з письменницею Тетяною Купрієвич

У бібліотеці №18 Корабельного району відбулася зустріч учнів 1-А класу Миколаївської загальноосвітньої школи імені Олега Ольжича із миколаївською письменницею Тетяною Купрієвич, яка мешкає в Корабельному районі.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала головний бібліотекар бібліотеки-філії №18 для дорослих Лілія Полковниченко.

«Свої перші вірші Тетяна почала писати у вісім років та й спілкування з дітлахами для письменниці одне задоволення. В ході зустрічі письменниця розповіла про свої книги для дітей «Съедобная азбука», «Карнавал», «Азбука имён», «Друг», «Нарисую словами». Також Тетяна - автор чудових книг для дорослих «Размышления», «Счастье», примірники яких є в нашій бібліотеці», - написала вона.

За її словами, всім присутнім випала змога послухати вірші у виконанні автора з книг "Съедобная азбука" та чудовий вірш про осінь із збірника віршів "Карнавал".

Саме цей вірш надихнув Лілію влаштувати майстер-клас по виготовленню кольорових парасольок з кольорового паперу, які вийшли пречудово завдяки допомозі всіх дорослих, що прийшли на захід.

Спілкуючись з автором книг, діти відгадували загадки, додавали риму рядкам віршів, влаштували невеличку віршовану виставу. А коли дітлахи заплющили очі і слухали вірш, які читала авторка, то здавалось, що у цю мить всі потрапили у чарівну країну із казки «Попелюшка». Все чарівництво Тетяни Купрієвич закладено в іі любові до дітей і до найдорожчої дитини в світи - свого сина.

«...Я открываю ладонь своего ребёнка и вкладываю в неё то, что осталось на этой тропинке - уцелевшую ракушку в песке... Он улыбается, и я понимаю, что самое главное сокровище мы уже нашли - оно у нас в сердце», - ці слова із книги Тетяни Купрієвич "Размышления".

 

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
новее старее
Корабел
Корабел

Очень полезная информация, прям зашибись

Лидия
Лидия

А чем плоха? Никого не убили и никто ничего не украл? Печаль, разочаровали, о местных созидающих людях и о детях написали!
Спасибо библиотеке, что пытаются хоть что-то позитивное нашим детям оставить в памяти!

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: