Общество

“Мы против объединения”, – в Галицыновской общине прошли общественные слушания

26 – 27 сентября в шести селах Галицыновской ОТО прошли общественные слушания по вопросам объединения территориальных общин: Галицыновского сельсовета, Шевченковского сельсовета и трех сельских советов Снигиревского района в одну территориальную общину и о добровольном присоединении Николаевского сельского совета к Галицыновскому сельсовету.

Так, например, 27 сентября в сельсовете и на детской площадке по ул. Лермонтова в селе Галицыново местные жители могли сделать свое волеизъявление, проголосовав по указанным вопросам.

“Це наша громада і вона найкраща”.
МИ ВІДМОВЛЯЄМОСЬ ПРИЄДНУВАТИСЬ до Шевченківської ОТГ і трьох сіл Снігурівськоро району… Всі присутні на слуханнях висловили думку, що не бачуть перспектив цього об’єднання. Кожен мав можливість сказати про те, що це повинно бути добровільним вибором кожного громадянина і всієї громади…”, – сказано в сообщении на станице “Галицинівська ОТГ” в соцсети “Фейсбук”.

“Мы приняли решение. Мы против объединения с Шевченковской общиной”,прокомментировали на упомянутой странице пост Виктора Сикаленко, который написал:

“…по питанню №1: ОДНОГОЛОСНО жителі громади сказали – НІ ! приєднанню Галицинівської ОТГ до Шевченківської ОТГ або до будь-якої громади Миколаївської області та створення так званої Вітовської ОТГ!!!

За результатами голосування по питанню №2, більшість сказала – ТАК добровільному приєднанню до Галицинівської ОТГ Миколаївської сільської ради!!!

Протоколи громадських слухань будуть опубліковані в понеділок на сайті сільської ради і на офіційних сторінках соціальних мереж. Копії протоколів та реєстраційні списки будуть відправлені в обласні і державні інституції, у стінах яких вирішується стоврення перспективного плану територіальних громад України!!!…”

Напомним, мы писали:
Витовский район хотят ликвидировать и создать на Николаевщине из 19 районов 4 новых

Тег

Связанные статьи

3 комментариев

    1. А ти розумний корабєл? Ти хоч би трохи уявляєш, що таке три громади? А ти знаєш, що таке впоратися з нашою Панашій на відстані 100 км? А що таке вирішувати питання землі через сесії, на які треба буде їздити за 100 км? А земля – не єдине питання з якого доведеться їздити. Наш район і так дуже незручний через адміністративні органи, тільки Глицинове найближче, а на карті подивіться весь Вітовський район – сотні кілометрів і це незручно.
      Про бюджет навіть говорити не хочу. У нас дуже багато проблем, які корабєл не бачили і не уявляють.
      І до речі, якщо ми – тупе село, то що таке ти?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close