"Мы против объединения", - в Галицыновской общине прошли общественные слушания

общественные слушания в Галицыновской общине
общественные слушания в Галицыновской общине

26 - 27 сентября в шести селах Галицыновской ОТО прошли общественные слушания по вопросам объединения территориальных общин: Галицыновского сельсовета, Шевченковского сельсовета и трех сельских советов Снигиревского района в одну территориальную общину и о добровольном присоединении Николаевского сельского совета к Галицыновскому сельсовету.

Так, например, 27 сентября в сельсовете и на детской площадке по ул. Лермонтова в селе Галицыново местные жители могли сделать свое волеизъявление, проголосовав по указанным вопросам.

"Це наша громада і вона найкраща".
МИ ВІДМОВЛЯЄМОСЬ ПРИЄДНУВАТИСЬ до Шевченківської ОТГ і трьох сіл Снігурівськоро району... Всі присутні на слуханнях висловили думку, що не бачуть перспектив цього об'єднання. Кожен мав можливість сказати про те, що це повинно бути добровільним вибором кожного громадянина і всієї громади...", - сказано в сообщении на станице "Галицинівська ОТГ" в соцсети "Фейсбук".

"Мы приняли решение. Мы против объединения с Шевченковской общиной", - прокомментировали на упомянутой странице пост Виктора Сикаленко, который написал:

"...по питанню №1: ОДНОГОЛОСНО жителі громади сказали - НІ ! приєднанню Галицинівської ОТГ до Шевченківської ОТГ або до будь-якої громади Миколаївської області та створення так званої Вітовської ОТГ!!!

За результатами голосування по питанню №2, більшість сказала - ТАК добровільному приєднанню до Галицинівської ОТГ Миколаївської сільської ради!!!

Протоколи громадських слухань будуть опубліковані в понеділок на сайті сільської ради і на офіційних сторінках соціальних мереж. Копії протоколів та реєстраційні списки будуть відправлені в обласні і державні інституції, у стінах яких вирішується стоврення перспективного плану територіальних громад України!!!..."

Напомним, мы писали:
Витовский район хотят ликвидировать и создать на Николаевщине из 19 районов 4 новых

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
новее старее
Спаситель
Спаситель

деньги нгз делить не хотят)

Корабел
Корабел

Тупое село

Південна
Південна

А ти розумний корабєл? Ти хоч би трохи уявляєш, що таке три громади? А ти знаєш, що таке впоратися з нашою Панашій на відстані 100 км? А що таке вирішувати питання землі через сесії, на які треба буде їздити за 100 км? А земля - не єдине питання з якого доведеться їздити. Наш район і так дуже незручний через адміністративні органи, тільки Глицинове найближче, а на карті подивіться весь Вітовський район - сотні кілометрів і це незручно.
Про бюджет навіть говорити не хочу. У нас дуже багато проблем, які корабєл не бачили і не уявляють.
І до речі, якщо ми - тупе село, то що таке ти?

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: