270x77

«Створено справжнє диво», - бібліотеці Корабельного району подарували Вітовський пряник

З нагоди відзначення 620-річчя заснування Вітовки та в рамках відзначення Дня Українського козацтва бібліотеці №18, розташованій у Корабельному районі, подарували унікальний Вітовський пряник та книгу «Вітовщина. Історія рідного краю».

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написала провідний бібліотекар Бібліотеки для дітей №8 міста Миколаєва Лілія Полковниченко.

«Створено справжнє диво – ВІТОВСЬКИЙ ПРЯНИК – це досвід і традиції самої Вітовки. З пряниками колись були пов'язані різні звичаї та повір'я, пряники дарували у зв'язку з урочистими подіями, а також на знак поваги, в такому разі вони були досить великих розмірів - за чином того, кому дарували», - написала Лілія.

«На фото справжній Вітовський пряник, який сьогодні подарували Бібліотека 18 в Корабельному Віктор Мних - краєзнавець, голова ГО «Вітовського Українського товариства» та Наталья Феник - директор КУ «Вітовського РОМЦ» Вітовської районної ради, форма пряника знаного на всю Україну "Котигорошка", мешканця Балабанівки Юрія Шевченко. (У бібліотеці уже більше десяти років діє Краєзнавчо-інформаційний центр "Край", керівник Ольга Ясько)», - додала вона.

Читайте також: "Цей край - особливий": у Корабельному районі відзначили 620-річчя Вітовки - "колиски" Миколаєва

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Корабел
Корабел

Сука это обычный пряник, в нашей стране и печенье может стать чудом.. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

€-пеец
€-пеец

когда его раздают на майдане.

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: