"Дым выедал глаза, не хватало воздуха", - жительница Николаева о детском празднике с использованием пиротехники в ТРЦ (Видео)

2 сентября в николаевском торгово-развлекательном центре в результате использования пиротехники во время детского праздника произошло задымление помещения, при этом система вентиляции, по утверждению некоторых посетителей ТРЦ, не работала, и людям пришлось эвакуироваться через запасные выходы, - об этом в редакцию "Корабелов.Инфо" сообщила жительница Корабельного района Н.:

"2 вересня відпочивали з сім'єю в "Сіті-Центрі" на 3-му поверсі (в онуки був День народження). В цей час на 1-му поверсі проводився розважальний захід для діток. Було, звісно, дуже цікаво. Та даний захід закінчився не дуже добре. Організатори використали піро-техніку, і почалося таке задимлення з їдучим запахом. Звичайно, дим піднявся на 2 та 3 поверхи.

Це жах, винтеляція не працює!!! Сигналізація теж не спрацювала. Син почав натискувати тривожні кнопки, вони теж не працюють! А там стільки дітей!!!"

Почали телефонувати на 101, викликали пожежних, тільки після цього охоронці почали відкривати вікна на провітрювання на 3 поверсі. Покидали приміщення через чорний хід. Слава Богу, пожежі не було! Та дим виїдав очі і бракувало повітря! Невже події у Кемерово нікого нічому не навчили!?", - написала женщина в нашу редакцию, прислав видео, снятые ее сыном в ТРЦ.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: