Тролі та флешмоби, велопробіги та фестиваль фарб... Весело зустріли День Знань школярі в Корабельному районі (Відео)

День Знаний в школе №29
День Знаний в школе №29

Вже не вперше в Миколаївській школі №29 святкують початок нового навчального року яскраво та весело. От і 2 вересня 2019 року її учнів чекали безліч цікавинок.

Але спочатку віддали дань традиціям: після урочистого звучання державного та шкільного гімну привітала всіх зі святом директор школи Лариса Грицюк:

«Шановна шкільна громада! Я вас всіх дуже люблю, дуже ціную... Я вітаю всіх нас, вчителів, гостей, батьків з початком нового навчального року! Бажаю вам всім міцного здоров’я, щастя, терпіння, наснаги, нових злетів; щоб той, хто прийшов до нас в школу, відчув, який у нас дружний, креативний, добрий колектив, знайшов собі друзів, полюбив нашу школу так, як любимо її всі ми…»

У цьому році школа набрала 3 перших класи (два за програмою "Інтелект" і один - "Нова українська школа).

 

Гарними подарунками для всіх стали і танцювальний флешмоб під каверну версію Гімну України, і виступи 12-ти команд у проекті "Майданс Скул 2019". Кожен клас мав свій колір для участі у флешмобі, тому це свято було дуже барвистим.

 

Після першого дзвоника на лінійці усі учні розійшлися на майстер-класи зі своїми класними керівниками та батьками, а наймолодші, залишившись на подвір’ї, відчули справжнє свято з казковими героями (тролями): діти танцювали та приймали участь у різних змаганнях на швидкість та кмітливість.

Однак на цьому святкування не закінчилось. Вже другий рік поспіль ЗОШ №29 проводить велопробіг, у якому приймають участь всі охочі, а в кінці свого раллі отримують солодку винагороду - морозиво.

Завершувався перший навчальний день у школі №29 веселою дискотекою. Окрім танців, всі охочі мали можливість прийняти участь в фестивалі фарб (Холі).

Свій окремий велопробіг (у супроводі з патрульними поліцейськими) влаштувала і сусідня школа №40.

В школі №47 також було не звичайне свято Першого дзвоника. Близько 10-ти цікавих локацій чекали на своїх учнів.

А в гімназії №3, наприклад, святкували з квестом «Життя у стилі «EKOLAND», кавою з мовознавчими смаколиками, та (не)уроками: це були майстер-класи, тренінги, творчі зустрічі...

За матеріалами Ярослави Шевчук

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: