Общество

«Все буде Україна!» Миколаївці святкують День Незалежності країни

24 серпня Україна відзначає День Незалежності. Тож, вітаємо всіх українців з головним державним святом!

Вперше День незалежності України відзначили 16 липня 1991 року — в річницю прийняття Декларації про державний суверенітет України Верховною Радою УРСР.

Пізніше цю дату перенесли на 24 серпня, оскільки саме в цей день у 1991 році Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України. Остаточно День незалежності України був підтверджений на Всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року.

У своєму привітанні зі святом в прокуратурі Миколаївської області зазначили:

«До справжньої волі й кращої долі нашій державі ще треба чимало пройти та подолати, а всім нам громадянам — багато зробити! Але все буде добре!
#МИ_УКРАЇНЦІ це зробимо! Все буде Україна! Слава Україні!»

В цей день в Миколаєві пройде ряд заходів:

Протягом дня — День відкритих дверей в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї та його територіально виділених відділах (вулиця Набережна, 29)

17:00 — Концерт духового оркестру (Каштановий сквер, вул. Соборна)

18:30 — Святкова програма Обласного палацу культури та Миколаївської обласної філармонії; демонстрація х/ф (Площа біля Обласного палацу культури, площа Суднобудівників, 3)

Связанные статьи

14 комментариев

  1. Частково це вірно, національна істерика захватила населення України. Но до цього потрібно відноситися спокійно, ще рік і це пройде. Люди зрозуміють, що гордість за краіну це не трезуб із сала і не километри прапора і вереск еврейскіх співачек гімну. Гордість це коли людина живе достойно, мае все що потрібно і не жебракує за кордоном. Гордість це результати праці. А іх поки немає.

  2. Не украинцы говорите, а какого черта тут забыла, в частности в этой стране?!
   Бесят эти нытики, которые живут в Украине и поливают дерьмом. Если так тошно тут жить, валите наxep, че сопли жуете?!

  3. Якщо тобі соромно бути громадянкою України, то таких як ти, тут нихто не затримує! Валіза — вокзал — расєя! Бай-бай!

   1. Катя, ваше прізвище випадково не Ліберман? Тоді вам е чому радіти. Прі владі в Україні 90 процентів ваших земляків.

    1. Отношусь с уважением к выбору людей.
     В «слуге народа» 77 депутатов еврейского происхождения, 18 русского и 7 украинского.
     Если украинцы не хотят управлять своей страной а доверяют это другим национальностям это их право и выбор.
     Хотя ещё раз повторюсь: неважно какого происхождения человек, важно к какому народу он себя относит и каковы его моральные принципы.
     Это просто моё мнение, делитесь своим.

     1. А парашенко какой национальности был? тоже из мойш. Сегодня томосом махал, а завтра у стены плача в шапочке лбом бьется (как в анекдоте ты или шапочку одень или крестик сними) человек вообще без принципов, веры, чести тока б выгода была.

     2. В одному зі своїх інтервью, Коломойський, етнічний єврєй, сказав, що Україна врешті отримала першого президента єврєя! А вони, як ви повинні розуміти, своїх знають! З приводу того, що Порошенко неначебто єврей, то ми моніторили цю інфіо декілька разів, і жодногго підтверження! Так, у нього є молдавська кров, а не єврейська! Та й взагалі, це більше нагадує чергову кремлівську качку, яка розрахована на вівдвертих лохів!

     3. Питання, врешті решт, ні в етничному походженню людини, а в тому, щоб бути ГРОМАДЯНИНОМ своєї країни з великої літери Україна — це не президент, не уряд або верховна рада! України — це наша земля і люди, громадяни нашої держави, які живуть на її теріторїї! Відповідно той, хто поливає брудом Україну, вперщу чергу принижує себе!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close