270x77

"Йде по вулиці п'яна істота-"мама", а позаду біжить голодна, брудна дитина та плаче"... У Корабельному районі перевірили горе-батьків

Останнім часом на вулицях міста все частіше зустрічаються малолітні діти в компанії батьків, що знаходяться в алкогольному сп'янінні. Серце крається від думки, що ці діти змушені існувати в жахливих умовах, часто голодні та холодні через брак розуму чи батьківських інстинктів своїх рідних.

Про це пише представник адміністрації Корабельного району на її офіційній сторінці у "Фейсбук".

"Неможливо без сліз дивитися на те, як йде по вулиці п'яна істота, яку важко назвати мамою, ледь тримаючись на ногах, а позаду біжить голодна, брудна, абияк одягнута дитина та плаче.

15.08.2019, з метою перевірки умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, начальником служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської місьради Мамонтовою О.Є. та головним спеціалістом служби Кабацюрою О.Л. спільно з інспекторами зв'язків з громадськістю УПП в Миколаївській області сержантом поліції Федоровим О.В., лейтенантом поліції Хитько А.А., сержантом поліції Зіньковою О.О. було здійснено черговий виїзд до таких родин. У ході проведення заходу здійснено перевірку умов проживання дітей у двох сім’ях, де батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки", - сказано у повідомленні.

З батьками було проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, створення належних умов для проживання та розвитку дітей, попередження насилля в сім’ї.

Законних представників попереджено про відповідальність, передбачену чинним законодавством.
За результатами рейду складені відповідні акти.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Клоун
Клоун

А меня больше напрягают дети в компании ультраправой мрази, чем в компании выпивших родителей.

Maxim
Maxim

А меня напрягают такие как ты, клоуны.
Ультраправые конечно негодяи, но алкашня хуже.

Zorro
Zorro

Если есть деньги на пиво, почему нет денег для детей!!!!(сволочи позорные.....

Хомяк
Хомяк

Сопляки-провокаторы, позакрывайте свои рты.
Здесь речь о детях идёт.

Inga
Inga

У родителей есть деньги на бухло, сигареты, а на садик на школу, на вещи нету. Детские выплаты просто пропиваються. И к сожалению таких очень много.

Местный
Местный

Антирогулятине,дай тебе Боже всего того же,только в 10 раз больше!!!

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: