Общество

«Йде по вулиці п’яна істота-«мама», а позаду біжить голодна, брудна дитина та плаче»… У Корабельному районі перевірили горе-батьків

Останнім часом на вулицях міста все частіше зустрічаються малолітні діти в компанії батьків, що знаходяться в алкогольному сп’янінні. Серце крається від думки, що ці діти змушені існувати в жахливих умовах, часто голодні та холодні через брак розуму чи батьківських інстинктів своїх рідних.

Про це пише представник адміністрації Корабельного району на її офіційній сторінці у «Фейсбук».

«Неможливо без сліз дивитися на те, як йде по вулиці п’яна істота, яку важко назвати мамою, ледь тримаючись на ногах, а позаду біжить голодна, брудна, абияк одягнута дитина та плаче.

15.08.2019, з метою перевірки умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, начальником служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської місьради Мамонтовою О.Є. та головним спеціалістом служби Кабацюрою О.Л. спільно з інспекторами зв’язків з громадськістю УПП в Миколаївській області сержантом поліції Федоровим О.В., лейтенантом поліції Хитько А.А., сержантом поліції Зіньковою О.О. було здійснено черговий виїзд до таких родин. У ході проведення заходу здійснено перевірку умов проживання дітей у двох сім’ях, де батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки«, — сказано у повідомленні.

З батьками було проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, створення належних умов для проживання та розвитку дітей, попередження насилля в сім’ї.

Законних представників попереджено про відповідальність, передбачену чинним законодавством.
За результатами рейду складені відповідні акти.

Тег

Связанные статьи

10 комментариев

  1. А меня больше напрягают дети в компании ультраправой мрази, чем в компании выпивших родителей.

    1. А меня напрягают такие как ты, клоуны.
      Ультраправые конечно негодяи, но алкашня хуже.

  2. У родителей есть деньги на бухло, сигареты, а на садик на школу, на вещи нету. Детские выплаты просто пропиваються. И к сожалению таких очень много.

  3. Проверили бы ул.Айвазовского 7 кв 707,света нет еды нет,матери пофиг,она таскается по ночам не пойми где. Забрали бы мальчика куда-нибудь. Ребенок голодный,в комнате вонь как на мусоре,тараканы и нет света.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close