ОбществоПроисшествия

Знов виявлені численні порушення у «маршрутках», які обслуговують і Корабельний район Миколаєва: 5 авто зняли з рейсу

У вівторок, 6 серпня, управлінням транспортного комплексу зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради було здійснено черговий рейд, під час якого перевірили, як перевізники дотримуються умов договору та норм чинного законодавства.

Про це йдеться у повідомленні на сайті міської ради.

Так, перевірка здійснювалась щодо транспорту, який обслуговує Корабельний район, а відбулась вона у мкр. Північний, на кінцевій зупинці маршрутів № 1 «Завод «Океан» — мкр. Північний» (перевізник ТОВ «Еталонавто»), №26 «мкр. Північний – Кульбакине» та № 87 «Ш. Балка – мкр. Північний» (перевізник  ПП «Авто-Віола-Плюс»).

У підсумку співробітники мерії виявили низку порушень. Зокрема, було зафіксовано відсутність страхового полісу на авто та особистої страховки водія, занедбаний санітарний стан салону деяких автобусів, непрацюючі GPS-треккери, невідповідність стандартам стану коліс одного автобусу маршруту № 87 тощо.

Як підкреслив начальник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Дмитро Попов, у зв’язку з численними недоліками були недопущені та зняті з рейсу 5 автобусів, що обслуговують маршрут № 1.

Управління звертається до мешканців міста Миколаєва з проханням ставитися з розумінням до подібних перевірок, особливо під час робочих перевезень, адже головна їх мета – забезпечення безпеки пасажирських перевезень.

Дмитро Попов зазначив, що здійснені рейди вже дали свої позитивні результати. Зокрема, реагуючи на приписи, що були раніше направленні управлінням транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій, ТОВ «Еталонавто» привело до ладу свої автобуси, оновивши салони чотирьох одиниць транспортних засобів.

Крім того, керівництво підприємства, що обслуговує маршрути № 26 та № 87, привело у відповідність документи, необхідні для організації пасажирських перевезень.

Тег

Связанные статьи

3 комментариев

  1. Уберите с дорого эти задроченные руты, газели, богданы и подобный хлам опасный для жизни пассажиров !!!!

  2. Проверьте 17 и 18 маршруты. Думаю после проверки там машин не останется вообще. Одни сараи ездят.

  3. По поводу маршрута №87, это единственная возможность приехать домой , живу в районе конечной остановки маршрута в Широкой балке. Я понимаю, что район не густонаселенный, но на дачах и причале тоже живут! Я в этом районе живу 34 года, проблема началась когда из 3 маршрутов №15 «Широкая балка — ж.д вокзал», №41 Широкая балка — Намыв», остался только
    № 87 «Широкая балка- Северный». Еще лет 7-8 назад маршрутки ходили до 10-11 вечера, с интервалом в 30 минут, теперь после 20-00 только такси! Я прочитав коментарии о проверках перевозчика поняла одно- проверяли только документы, а режим работы, отсутствие графика , здесь живут люди, граждане города разных категорий населения и пожилые и малыши и работающие и пенсионеры. Маленькое село в черте города. Мы такие же жители города, у нас нет выбора , нет трамвая или тролейбуса, нет автобусов большой вместимости, организуйте работу городского транспорта!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close