Блоги

Високопосадова чиновниця Авакова у виборчому штабі «Слуги народу». Закон не один для всіх?

Гортаючи блоги інтернет-видання «Преступности.НЕТ», натикаєшся на сторінку Олени Бережної – начальника відділу комунікації Головного управління національної поліції в Миколаївської області, або як вона сама себе підписала – «Спикер Нацполиции в Николаевской области».

25 червня 2019 року Бережна розмістила допис під назвою «Мой политический отпуск» (ліворуч — скриншот).

 

Виходячи з тексту та наведеному в блозі фото, з кандидатом в депутати за списком партії «Слуга народу» Давидом Арахамією (в списку йде № 4), пані Олена пішла працювати на передвиборчу кампанію цієї пропрезидентської партії.

Така діяльність начальника відділу комунікації ГУ НП в Миколаївської області категорично заборонена антикорупційним законодавством і є кримінальним злочином. Відповідно до Е-декларації Бережної Олени Олександрівни, що знаходиться на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, вона є чиновником високого рангу та знаходиться на «посаді пов’язаній з високим рівнем корупційних ризиків»: https://public.nazk.gov.ua/declaration/f6707d20-55ca-4da5-9663-586499f3e172

Скрин сторінки Е-декларації:

Вона не ховається. І що, про це не знає її керівництво та фактично потурає її злочину?

В дописі пафосно звучить: «И еще не люблю, когда играют не по правилам, когда жульничают…..». А порушення антикорупційного законодавства по правилам?

Також додає пафосу: «Не позволить тем, кто от пяти до десяти лет уже во власти, втирать очки, что у них не было возможности что-то сделать». Пан Аваков, це Ваша підлегла чиновниця кидає камінчик у Ваш город, з «п’ятьма роками у владі»?

Цікаво, що Бережна Олена Олександрівна тривалий час була прес-секретарем народного депутата Артема Ільюка, який й «підсадив» її на тепленьке місце в поліції. Це саме той Ільюк, який був нардепом від Партії Регіонів і голосував за «диктаторські закони» у криваві дні Майдану, потім «заскочив» у ВР вже від партії олігарха Коломойського «Відродження». Відзначився скандальним поданням (разом з іншими депутатами) до Конституційного суду щодо скасування відповідальності за незаконне збагачення. Також, згідно інформації деяких ЗМІ, пан Артем є компаньйоном «кримінального авторитета» Мультіка у підприємстві «Техноконтракт», що відоме, з тої ж преси, «рекетірською зміною власника».

Це що ж виходить? В партії «Слуга народу» закривають очі на злочин, керівництво МВС закриває очі на злочин, так, що нас чекає надалі?

Чи може тут цілеспрямовані дії МВС? Недаремно ж Коломойський називав Авакова «самим удачним і профєсіональним міністром» та «виступіл за сохранєніє Авакова в новом правітєльствє»:

Хотілося б таки почути відкриту, пряму відповідь від президента, міністра МВС Авакова, Голови партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова, кандидата у депутати Давида Арахамії, керівництва Миколаївського ГУ НП, прокуратури області та притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор

0 0 голос
Оцените новость
Реклама на сайте

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Реклама на сайте
Back to top button