Общество

Через "бомбовий удар" по аеродрому в Кульбакiно американськi військові зробили там нову злiтну смугу. Подробиці навчань «Сі Бриз-2019»

У рамках міжнародних навчань «Сі Бриз-2019» українські військові разом із американськими колегами провели тактико-спеціальне заняття «Ремонт злітно-посадкової смуги».

За сценарієм навчань, противник здійснив бомбовий удар по інфраструктурі аеродрому і пошкодив злітно-посадкову смугу. До робіт були залучені бійці 133-го будівельного батальйону флоту США, які разом із військовослужбовцями батальйону аеродромно-технічного забезпечення морської авіаційної бригади відпрацювали навчальні елементи.

Спочатку були демонтовані «зруйновані» плити, потім – сформовані арматурні сітки, утрамбовані гравієм та залиті бетоном.

За словами Джошуа Колєнди, під час даних тренувань спільні дії військових дозволили обмінятися досвідом, продемонструвати один одному зразки техніки та методики вирішення поставлених завдань.

– Цього разу на навчання «Сі Бриз» ми не привезли всю необхідну техніку, тож українські колеги надали додаткове обладнання, що і дозволило ефективно та вчасно провести тактико-спеціальне заняття, – зазначив Джошуа Колєнда. – Також хочеться відзначити професійне ставлення українських військових до своєї справи. Девіз інженерних військ США «Можу й зроблю». Не знаю девізу українських колег, але за час нашої співпраці вони діяли так само.

Тег

Связанные статьи

Один комментарий

  1. Наши хлопці молодці, усе роблять своїми руками як Запорожці будують фортеці і злітні смуги. Це саме головне на войнї с москалями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close