Общество

Зустріли нетверезих підлітків: поліцейскі провели перевірку розважальних закладів у Миколаєві

14 червня в рамках всеукраїнських профілактичних заходів із забезпечення безпечного відпочинку та оздоровлення дітей «Безпечне літо» поліцейські ювенальної превенції спільно із спецпризначенцями тактико-оперативного реагування (ТОР) патрульної поліції провели відпрацювання у Центральному районі Миколаєва, зокрема вул. Набережної, на предмет виявлення фактів продажу алкоголю неповнолітнім, розпивання підлітками спиртних напоїв і їхньої появи у нетверезому стані в громадських місцях.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Миколаївської області.

В одному із розважальних закладів поліцейські виявили 15-річну дівчину, яка перебувала там після 22.00 без супроводу дорослих. Відносно власника бару склали адміністративний протокол за ст. 180-1 КУпАП «Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування», а саму неповнолітню передали батькам.

Там само правоохоронці зустріли ще двох нетверезих підлітків . Відносно юнаків склали адміністративні матеріали за ст. 178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява в громадських місцях у п’яному вигляді».

Стосовно двох неповнолітніх, які також були у стані сп’яніння, але ще не досягли віку адмінвідповідальності, за них відповідатимуть батьки за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Матеріали будуть направленні до суду для прийняття відповідного рішення.

Під час відпрацювання поліцейські ювенальної превенції проводили профілактичні бесіди з власниками, директорами, адміністраторами та продавцями кафе, барів, ресторанів, магазинів тощо, нагадуючи під час спілкування про відповідальність за порушення вимог чинного законодавства у сфері продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям, а також встановленого законом порядку перебування підлітків у розважальних закладах чи закладах громадського харчування.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

3 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button