Происшествия

Поліцейські та держекоінспектори на Миколаївщині звільнили с браконьєрських знарядь рибу і раків, відпустивши їх у річку

Поліцейські оперативної групи з протидії незаконному вилову водних біоресурсів на водних об’єктах спільно з представниками Державної екологічної інспекції провели профілактичні заходи під умовною назвою «Нерест».

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Миколаївської області.

З метою виявлення заборонених знарядь вилову водних біоресурсів у період з 4 по 7 червня учасники рейду здійснювали травлення водойм на річках Висунь та Інгулець, що біля селищ Бобровий Кут та Баратівка, а також на Бузькому лимані в районі селища Козирка Миколаївської області.

В результаті профілактичних заходів виявлено п’ять сіток довжиною близько 200 метрів, а також три раколовки, в яких перебувало приблизно близько 15 кг риби та 80 раків. Живі біоресурси були випущені до водойм, знаряддя лову вилучені.

Правоохоронці нагадують, що на Миколаївщині тривають заходи, спрямовані на запобігання вчиненню правопорушень на водних об’єктах у період нерестової заборони. Закликаємо громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Майте на увазі, якщо ви знаходитесь поблизу водойми із забороненими знаряддями для вилову водних біоресурсів, це може стати приводом для притягнення вас до адміністративної відповідальності. А якщо ви стали свідком порушення рибоохоронного законодавства, прохання повідомляти до поліції на 102. 

Тег

Связанные статьи

Реклама

Back to top button
Close