270x77

У ритмі Дикого Западу: у Дитячому центрі Корабельного району відкрився табір «Зоряний шанс»

Запальний Ковбой та драйвовий Індіанець перенеслись із дикого западу у 21 століття та стали яскравими героями на відкритті табору «Зоряний шанс» у Дитячому Центрі Корабельного району.

Про це на сторінці центру у Facebook повідомила Лілія Бабіна:

«Оце так свято, оце так емоції! Зала Дитячого Центру була як ніколи наповнена позитивними емоціями, радощами та сміхом. Радісно та трішечки сумно було на святі, адже сьогодні ми вітали і наших випускників які отримали свідоцтва про закінчення навчання у Дитячому Центрі. 16 творчих та обдарованих вихованців вже володіють каменем таланту (4 вихованки «Народного художнього колективу» вокального об’єднання «Відлуння», керівники Антоніна та Адріана Шевченко; вихованка гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Натхнення», керівник Олена Радченко; дві вихованки гуртка літературної творчості «Альтанка», керівник Ніна Паламарчук; вихованець «Зразкового художнього колективу» духового оркестру, керівник Семен Денькович; дві вихованки театрального колективу «Бенефіс», керівник Ольга Зацеркляна; шість вихованок «Зразкового художнього колективу» декоративно-ужиткового мистецтва «Родзинка», керівник Анастасія Івашкіна)».

Також вона зазначила, що малечу Дитячого Центру чекають ще цілий місяць ігор, розваг, цікавих несподіванок та радощів.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Профессор Шариков
Профессор Шариков

Дяди организаторы, расскажите деткам что стало с "индеанцами" в Америке, как дяди ковбои уничтожали их целыми селениями и какой был "Зоряный шанс" у их детей. Неужели вы думаете, что у ваших деток другой шанс чем у деток индейцев с резервации США?

Корабел
Корабел

Всё правильно говоришь, поддерживаю.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: