Культура

“Давай танцюй”: у ПК “Корабельний” відбувся звітний концерт зразкового ансамблю сучасного танцю “Жемчужина”

«Давай танцюй», – під таким девізом 28 травня у Миколаївському міському палаці культури «Корабельний» відбувся звітний концерт зразкового ансамблю сучасного танцю «Жемчужина», керівником якого вже 19 років є молода, запальна, творча Наталія Кобельчук.

Про це повідомляє управління з питань культури та захисту культурної спадщини Миколаївської міської ради.

«Ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» – це колектив, який відрізняє висока культура виконання, яскравість та оригінальність. Колектив працює у багатьох напрямках сучасної хореографії, освоюючи різні стилі: диско, модерн, брейк, диско слоу, хіп-хоп, джазфанк, контемпорарі, класичний танець, естрадна хореографія тощо. Важливу роль у творчій діяльності ансамблю протягом усього часу існування колективу займає вивчення нових напрямків і тенденцій сучасного танцю і втілення їх у своїй роботі. Колектив завжди йде в ногу з часом, постійно навчається та самовдосконалюється», — йдеться у повідомленні.

Знаковим є той факт, що колектив не замикається у стінах репетиційної кімнати, а активно пропагує своє хореографічне мистецтво на конкурсах і фестивалях, культурно-масових заходах різного рівня і статусу. Тільки за цей навчальний рік його учасники стали призерами п’ятнадцятьох творчих турнірів, що проходили у Херсоні, Харкові, Одесі, Миколаєві, Києві, Новій Каховці, Южному, Львові.

Свято танцю, яке зібрало повен глядацький зал Палацу культури «Корабельний», складалося з тридцяти хореографічних композицій, як масових, так і сольних, які принесли море задоволення усім. На сцені вирував справжній фурор. Учасники колективу, яких нараховується понад 70 осіб, демонстрували гарні хореографічні вміння. Самовіддана та наполеглива праця на репетиціях зі своїм керівником та тренерами-помічниками Мариною Чеботарьовою та Юлією Школяровою дозволила їм показати чудовий результат.

Глядачі залишилися задоволені від побаченого. Бурхливі оплески, схвальні відгуки глядацької аудиторії свідчили про те, що танцювальна програма принесла чимало естетичного задоволення.

Связанные статьи

Один комментарий

  1. Обращаю внимание наших чиновников . Может пора уже тренерский коллектив представить к правительственным наградам ? Ведь делают доброе и нужное .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button