Общество

«Навіть з будинку вийти неможливо», — мешканка Корабельного району скаржиться на пух з тополі, який ніхто не прибирає

Мешканка Миколаєва Елеонора Сергеева поскаржилася на дії КП СКП «Гуртожиток» та управляючої компанії «Місто для людей – Миколаїв», які не прибирають прибудинкову територію багатоквартирних будинків по пр. Богоявленскому, 313, 315, 317 та вул. Океанівській, 37 від пуху з тополі.

Про це вона повідомила у групі «Contact Center при Миколаївській міській раді» в соцмережі Facebook.

«Відколи летить пух з тополі, прибудинкову територію ніхто не прибирає. На дитячому майданчику дітям знаходитись просто неможливо. Від пуху чешуться очі і свербить ніс. Навіть з будинку вийти неможливо, вітер піднімає цей пух ще й з землі. Це просто якийсь жах. Покос трави взагалі ніхто не робив в цьому році. Двірника від Гуртожитка, ні від МДЛ взагалі не видно вже протягом двох місяців. В мене дуже велике прохання до виконавчих органів зробить щось!!!!», написала вона.

За її словами, прибудинкова територія будинків просто має шалену кількість тополі, дерева квітнуть і пускають пух. Більша частина дерев потребує санітарної обрізки. Жінка наголошує, що цей пух нікуди сам не полетить, оскільки будинки розміщені у квадраті, тому його тільки прибрати.

Тег

Связанные статьи

Реклама

 • ВАЛЕРИЙ

  Решением руководства Корабельного района (да и всего города) должно быть распоряжение о спиле аллергенных деревьев с одновременной высадкой молодых саженцев нейтральных для человека сортов деревьев (лучше полезных — липа, дуб, сосна и др.). Все видят, знают, что это такое и страдают от этого говна каждый год. А самому спилить — сразу же «грин пис» сбежиться. они могут глаза закрыть, если им отстегнут. Пример?.. Платаны на пятаке 1-2 года назад…. Поэтому, решение только за властью, но пока их на вилы не поднимут, они ни о чём не задумаются

  • ЛяШко

   Підтримую, тополі це не дерево, а постійна проблема! Купа пуха, гілок поломаних багато, порваний асфальт!
   Раніше їх саджали де тільки можна, тому да, повинна бути міська програма по зпилу, потім посадки нових дерев, тільки не каштанів, від них тех незручності є. Краще хочаб ті ж самі липи, ялинки.

 • Корабельный

  Аналогичная ситуация далеко не первый год Айвазовского 5-А (ДЭЗ «Океан») и пр. Корабелов,8 (ОСББ) напротив СОШ 54, лежат горы пуха, а управителям глубоко пох…..(

 • ЛяШко

  Це не пух , це вата з дурнів лізе!

 • ЛяШко

  Мешканка, підніми свою дряхлу дупу да піди прибери, все одно немає чим занятись!

  • никита

   Кто бы ещё жаловался….сама Сотрудник ЖЕКА

 • проходящий мимо

  Елеанору почему-то никогда не интересовал пух и уборка придомовой територии когда она сама постоянно работала в Жеках. Лучше пусть вернёт документи жильцов которые она вывезла с Жека.

 • проходящий мимо

  Сама сотрудник Жека, чё не уберешь? Верни документи жильцов которые повывозила

 • никита

  Девушка что ж ви жалуетесь? Сама сотрудник Жека.

Комментарии для сайта Cackle
Back to top button
Close