Общество

Пляж «Чайка» у Корабельному районі затвердили місцем масового відпочинку на водних об’єктах Миколаєва влітку 2019 року

У вівторок, 28 травня, виконком міської ради затвердив перелік місць масового відпочинку населення на водних об’єктах м. Миколаєва на літній період 2019 року.

До нього включено 4 об’єкти: пляжі «Стрілка» та «Прибій» — у Центральному районі, пляж «Чайка» у Корабельному районі та берегова зона по вул. Лазурній у мкрн Намив, повідомляє Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Олександр Герасіменя зазначив, що у Миколаєві купальний сезон-2019 триватиме з 1 червня до 31 серпня.

У зоні відпочинку на Намиві доручено встановити п’ять рятувальних постів, провести обстеження водної акваторії і дна з очищенням. На пляжах «Стрілка», «Чайка» та «Прибій» підготовчі роботи майже завершені. Фахівці рятувально-водолазної служби чергуватимуть у всіх місцях масового відпочинку, будуть наглядати за перебуванням дітей на воді під час проведення спортивних змагань та тренувань.

Також визначено перелік місць для занять водними видами спорту, він включає 7 об’єктів: КДЮСШ «Комунарівець», СДЮШОР з веслування академічного, ШВСМ м. Миколаєва, Клуб юних моряків з флотилією, СДЮШОР з веслування на байдарках і каное, Обласна СДЮСШОР з вітрильного спорту «Обласний яхт-клуб» та КДЮСШ «Олімп».

Адміністраціям районів доручено створити комісії для визначення готовності до функціонування місць масового відпочинку населення на водних об’єктах у літній період.

Керівникам підприємств, установ та організацій, які використовують водойми з оздоровчою та спортивною метою рекомендовано визначити та узгодити з територіальними органами рибоохорони на картах-схемах водний простір для занять водними видами спорту в межах м. Миколаєва, забезпечити підготовку особового складу рятувального посту та тренерів-викладачів (з водних видів спорту), забезпечити безпеку плавання спортивних суден на період проведення спортивних заходів.

Тег

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close