Блоги

Позитивний прецедент у справі лісу «Маяк». Апеляційний суд постановив знести будинок

17.04.2019 року Миколаївський апеляційний суд розглянув апеляцію щодо визнання незаконним відведення Миколаївською міською радою приватній особі однієї з ділянок в лісі «Маяк» (соснове урочище «Жовтневе» на берегу П. Бугу) та повернення її у власність держави.

Врешті колегія суддів апеляційної інстанції вже в котре підтвердила позицію прокуратури та визнала, що соснове урочище належить до лісового фонду, що ММР розпоряджалася землею, яка зовсім не перебувала у її власності тому така «приватизація» незаконна. Відповідно постановила повернути ділянку державі.

Відбулась начебто один з десятків, що стали вже рутинними, розглядів по справі «Маяка». Але! Також судді визнали незаконним будівництво житлового будинку з допоміжними спорудами на ділянці та постановили їх знести за рахунок власника.

Це вперше таке знакове рішення апеляційної інстанції. Два в одному. Й незаконність приватизації, й знесення незаконно зведеного.

Тільки викликає подив, що пізніше 25.04.2019 року цей же апеляційний суд призупинив розгляд аналогічних справ щодо лісу «Маяк», що виглядає доволі суперечливо: Верховний Суд та апеляційний фактично «заблокували» десятки розглядів по справі лісу «Маяк». Бабенко й Пеліпас можуть радіти?

Ідеолог українського націоналізму Ярослав Стецько: «Наша революція – всенародна, йдемо з народом, який тісно поєднує справу соціяльного визволення із національною незалежністю».

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор

Реклама на сайте
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
1 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии

Там давно пора все розчистити!
Набудували жопоблоки рігАлальні, загадили все навколо!!

Реклама на сайте
Back to top button