Сума збитків становить близько 40 тис грн: біля села Лимани поліція виявила браконьєра, який здійснював незаконний вилов риби

22 травня поліцейські з протидії незаконному вилову водних біоресурсів на водних об’єктах спільно з представниками Державної екологічної інспекції проводили профілактичні заходи під умовною назвою «Нерест» на р. Південний Буг.

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Миколаївської області, біля с. Лимани було виявлено чоловіка, який за допомогою човна та незаконних знарядь здійснював вилов риби.

«У правопорушника було виявлено та вилучено 5 сіток та рибу у кількості 613 штук (атерина – 182 шт, пузанок – 156, герань – 136, карась – 107, сазан – 14, оселедець – 8, бичок – 7 та лящ – 3). Правоохоронці вилучили рибу та здали до спеціалізованого рибоприймального пункту на зберігання. Сума завданих збитків становить близько 40 000 гривень», - йдеться у повідомленні.

Відносно чоловіка складено адміністративний протокол за ч.4 ст.85 КУпАП «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу» та вилучено човен. Адміністративні матеріали направленні до суду для прийняття законного рішення.

Наразі вирішується питання щодо притягнення браконьєра до кримінальної відповідальності за ч.1 ст. 249 КК України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом», що карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.

Правоохоронці нагадують, що з 1 квітня до 10 червня на території держави проводяться заходи, спрямовані на запобігання вчиненню правопорушень на водних об’єктах в період нерестової заборони.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
новее старее
Скептик
Скептик

руки повыкручивать таким пидарам

Прохожий
Прохожий

А потом кричат вот в том что рыбы в реке нет НГЗ виноват! Надо проще делать поймали браконьера утопите урода в реке!

РобинГУД
РобинГУД

И тогда раки может заведутся в реке

ирен
ирен

обязать купить малька на эту сумму и выпустить в реку .

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: