270x77

Ансамбль танцю з ПК «Корабельний» підкорив хореографічні змагання всеукраїнського рівня

18 травня зразковий ансамбль танцю «Водограй» (керівник Світлана Чебан) Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» взяв участь  у традиційних Всеукраїнських змаганнях з хореографії «Zlata Cup 2019», що пройшли на базі відпочинку «Вінниця» курортної зони Коблево.

Як повідомляє управління з питань культури і захисту культурної спадщини Миколаївської міської ради, зразковий ансамбль танцю «Водограй» вдруге взяв участь у даному конкурсі і досяг бажаних результатів.

Цього року колектив Палацу культури представив програму з трьох масових хореографічних композицій і шести сольних номерів. Яскраві танцювальні постановки: «Малесенькі долоньки», «Нас мільйони» та «Веселі кухарі» у виконанні основного складу ансамблю не залишили байдужими професійне та компетентне журі, яке присудило виконавцям перші місця.

Сольні танцювальні номери «Фіалка» (Андрієвська Софія), «Райська пташка» (Алексєєва Вероніка), «Може саме тобі вдасться» (Кононович Тетяна), «Следуй за мной» (Кравченко Катерина), «Відпусти» (Пономаренко Катерина) та «Immortelle» (Філь Марина) були високо оцінені суддівською колегією: усі танцівниці стали лауреатами І ст.

У загальному заліку зразковий ансамбль танцю «Водограй» виборов найвищу нагороду змагань – кубок і диплом Гран-прі.

Усі учасники фестивалю були нагороджені пам’ятними медалями та кубками, а також мали можливість творчо поспілкуватись, гарно і з користю провести дозвілля на березі Чорного моря.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: