"Поважайте людей, економте їхній і свій час", - миколаївці просять навести лад у роботі ЦНАПу Корабельного району

Мешканці Корабельного району поскаржилися на роботу районного Центру надання адміністративних послуг.

Про це йдеться у повідомленні у групі "Зробимо разом Миколаїв краще"

Так, йдеться про добові черги до Центрів з надання адміністративних послуг Миколаівськоі міськоі ради. Реєстрацію місця проживання та зняття з неї раніше в 2018 році на вуллиці Адміральській, 20, можливо було оформити протягом 3-4 годин, а зараз - мінімум за тиждень.

"16.05.2019 в 8:00 в ЦНАПі Корабельного району черга з 6:30 близько 30 чол. Станом на 9:15 отримати талон вже неможливо, термінал видав близько 15 талонів, усі без часу, більше на поточний день не дає. Талони є тільки на 23.05.2019, тобто через тиждень. Термінал працює погано - постійно підвисає. Персонал ЦНАПу на звернення громадян, що термінал не працює, не реагує. Люди очікували близько 30 хвилин з 9:20 по 9:50, щоб його перезавантажили після декількох дзвінків у департамент. В цей час ця черга значно збільшилася", - сказано у повідомленні.

В ЦНАПі створено дві черги: згідно електронного талон, яка не зрозуміло, як йде, та жива черга, в яку стоять люди, що отримують відомості про зареєстрованих осіб (форма 3).

"Це створює бардак, тому що не зрозуміло, хто коли заходе. На Адміральській, 20, усі заходять за електронними талонами. Таким чином, панове чиновники Миколаївської міської ради, наведіть лад у справі, реорганізуйте порядок роботи ЦНАПу. У вік цифровізації не може час отримання довідок збільшуватися. Зробіть программу для подання заявок на прийом через інтернет з можливістю завантаження сканованих документів, щоб людина приходила тільки за готовими документами. Поважайте людей, економте їхній і свій час. Поясніть, як працюючій людині оформити необхідні документи так, щоб зробити це за один день, як роботодавець може реагувати, якщо працівник вимушений кожен раз відпрошуватись з роботи? Як людям похилого віку, не нервуючі, оформляти документи в ЦНАПі, стоячи в чергах по кілька днів?", - йдеться у повідомленні.

Оцените новость: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Последние новости:

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: