У небі над Корабельним районом практикувалися пілоти-курсанти

Пілоти миколаївської бригади тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова та курсанти-випускники льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба провели льотну практику на аеродромі в Кульбакіно.

Про це повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

На льотну практику прибуло два десятки п’ятикурсників, які були в небі на штурмовиках Су-25 та навчально-тренувальних L-39.

Вже скоро, разом із первинним офіцерським званням, молоді пілоти отримають і першу кваліфікацію "льотчик 3-го класу".

"Саме на цій практиці курсанти матимуть більше знань і кращий вишкіл за видами підготовки", – розповів начальник факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації льотного персоналу ХНУПС полковник Олександр Дяків, який ще кілька тижнів тому очолював миколаївську бригаду штурмовиків.

За його словами, протягом льотної зміни курсанти-льотчики отримали допуск до пілотування на малих та гранично малих висотах. Попереду – польоти й отримання допусків до польотів на бойове застосування.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Анонимно
Анонимно

Снова эти вёдра будут над самыми крышами многоэтажек пролетать.В полях и над посадками не получается учиться???Нужно обязательно над головами жителей Корабельного летать???Вообще удивляюсь,как эти корыта ещё взлетают.

Lex
Lex

Завершая тренировочный полет, в калифорнийском городе Риверсайд истребитель ВВС США F-16 немного не долетел до авиабазы March Reserve Air Force Base и рухнул на здание склада у автотрассы.
А у нас не америка и не склады

Елена
Елена

Мне тоже не очень нравится,когда самолёты над нашим домом летают.а с другой стороны -как у нас профи появятся,если не будут летать

Lex
Lex

Пусть летают но не над жилыми районами. При союзе истребитель в светловодске на детский садик днем рухнул. Детских трупов- весь садик. За ночь сравняли с землей как будто пустырь был

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: