Спорт

«Идем к чемпионству…», - футбольна команда «Ольвія» продовжує вражати яскравою грою

16 травня на міському центральному стадіоні в рамках 6-го туру чемпіонату-2019 міста Миколаєва з футболу в першій лізі відбувся матч між командами «Ольвія» та «Хліб життя».

Арбітрами матчу працювали Ізбаш, Голіяк, Мерцалов,
спостерігачем арбітражу — П. Винарський.

На початку зустрічі швидкість та натиск створював «Хліб життя», що принесло команді непоганий результат: вже на 7-ій хвилині гри відбулось перше взяття воріт «Ольвії» (забив гол гравець Владислав Камінський).

Однак після такого початку «Ольвія» згуртувалась та вже на 19-ій хвилині нанесла відповідь і тим самим вирівняла рахунок.

Протягом першої частини матчу команди продовжували поєдинок, намагаючись вирватись уперед, однак, попри зусилля сторін, тайм закінчився рахунком 1:1.

Другий тайм розпочався жваво зі сторони портовиків, «Ольвія» наносила атаки за атаками, але тільки під кінець поєдинку помилки оборони суперника дозволили команді з Корабельного району записати у свій актив ще два очка.

Остаточний результат матчу — 3:1 на користь «Ольвії».
Автори голів: Антон Колихалов (19, 89 хв.) та Євген Помельничий (84 хв.).

Результати гри прокоментував капітан команди «Ольвія» Сергій Катєлін:

«Встречались почти два равных противника, но “Ольвия” сильнее чуть по составу, именно по людям, по фамилиям. Первый же момент мы не реализовали и, в принципе,на первых же минутах матча в ответ пропустили от “Хлеба жизни” первый гол, но команда опытная наша, сразу не упала духом, еще в первом же тайме сравняла счет. Второй тайм начался, конечно же, с атак “Ольвии” — мы хотели взять три очка в этой игре. Конкретно, если говорить про второй тайм, то наша команда была сильнее (высоким признаком было, когда наша команда вынудила вратаря дать пас нашему игроку, который забил гол). Третий гол залетел в ворота уже после того, как их команда уже была впереди, чтобы забивать нам гол, ну, и нарвались они на контратаку, в которой Колыхалов забил свой второй гол. Я считаю, результат закономерный, так как всё-таки “Ольвия” — команда сильнее, чем команда “Хлеб жизни”. Идем к чемпионству, если получится».