kloomba

Танцюристи ПК «Корабельний» стали призерами міжнародних змагань у Харкові

11-12 травня у палаці спорту «Локомотив» імені Г. Кірпи  (м. Харків) пройшли міжнародні змагання з танцювального спорту «East Ukrainian Cup-2019», на яких значних результатів досягли спортивні танцювальні пари народного ансамблю бально-спортивного танцю «Фантазія» (керівник - Юрій Крижановський) Миколаївського міського палацу культури «Корабельний».

Як повідомляє управління з питань культури та захисту культурної спадщини Миколаївської міської ради, у рамках турніру відбулися Відкритий чемпіонат міста Харкова з танцювального спорту, а також два Кубки України в категоріях «Молодь до 21» з 10 танців та «Ювенали до 12» з 8 танців.

Міжнародний командний турнір, який став апогеєм заходу, прийняв гостей з більш ніж семи країн світу (Польща, Німеччина, Туреччина, Ізраїль, Молдова, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Україна та ін.). А це 700 пар із 18 областей України: Сумської, Одеської, Донецької, Полтавської, Житомирської, Київської, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської, Херсонської та ін., а також іноземні гості.

Оцінювали змагання, крім 9 запрошених іноземних фахівців, близько 50-ти кращих суддів країни (35 з яких – судді національної та міжнародної категорій).

Танцівники ПК «Корабельний»  показали досить високі результати у своїх вікових категоріях, виконавши класифікаційну програму змагань, і здобули наступні результати:

І місце: Пахомов І. – Димченко А. – юний 1 + 2 шк.; Манецький А. – Кузнєцова С. – юний 1 + 2 шк.; Рибка Анастасія – соло юний 1 + 2 Н / 7; соло юний 1 + 2 Е / 15; Агафонова Аліса – соло юв 2 Н / 13; Марочканіч Анастасія – соло юв1 Н / 13; Пряничникова Дарина – соло юв 1деб.; соло юв 2деб; соло юв 1шк.; соло юв 2 шк.; Корінецька Анна – соло діти деб.; соло юв 1 деб.; соло діти 2 шк.; Шкрабак Христина – соло діти деб.; соло юв 1 деб.; соло діти 2 шк.; Бездітна Олена – соло діти деб.; соло юв 1 деб.; соло діти 2 шк..

ІІ місце: Коновалов Д. – Іванова А. – діти Н; діти 2 шк..

ІІІ місце: Висоцький З. – Крижановська В. – юв 2 lat Е / 19; Петренко Є. – Колосовська В. – юний 1 st Е / 10; Марочканіч Анастасія – соло юв 2 Н / 13; соло юв 1 + 2 lat E / 18; Коновалов Денис – соло діти Н / 6.

V місце: Петренко Є. – Колосовська В. – юний 2 st Е / 6; Висоцький З. – Крижановська В. – юв 2 lat ККОС; Рибка Анастасія – соло юний 1 + 2 st Е / 13.

VI  місце: Манецький А. – Кузнєцова С. – юний 1 + 2 Н / 11; Ожема Аріна – соло юний 1 + 2 Н; Марочканіч Анастасія – соло юв 1 + 2 lat D / 11

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: