Спорт

Юні боксери з Корабельного району Миколаєва стали призерами Чемпіонату України

У неділю, 12 травня, в с. Шабо (Одеська область) відбувся Чемпіонат України з боксу серед школярів 2005-2006 рр. народження, участь у якому взяли миколаївські спортсмени Кирило Баженов, Анатолій Єм та Богдан Пархомов.

Про це повідомляє Федерація боксу Миколаївської області.

У фіналі Кирило Баженов (вагова категорія до 44,5 кг) одноголосним рішенням суддів 5:0 здолав боксера з Київської області Марка Ломакіна, а Анатолій Єм (вагова категорія до 48 кг) з таким же рахунком переміг Юрія Дегтяренка з Волинської області.

В обох поєдинках переважала тактична боротьба і намагання спортсменів виконати настанови тренера, як часто і відбувається в фіналі, коли зустрічаються практично однакові по силам суперники. На радість, наші юні боксери змогли витримати психологічне навантаження, заслужено перемогти і завоювати звання Чемпіонів України!

Бронзовим призером цього чемпіонату у ваговій категорії до 80 кг став Богдан Пархомов.

Всі троє наших спортсменів тренуються на базі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №6 (директор – ЗТУ Віктор Запорожець), що розташована у Корабельному районі.

Кирило Баженов тренується під керівництвом ЗТУ Володимира Букалова, Анатолій Ем – під керівництвом тренера Леоніда Малькова (перший тренер – ЗТУ Олександр Трондін), а Богдана Пархомова тренують ЗТУ Олександр Трондін і Олексій Капацина.

Крім тренерів в кутку рингу нашим хлопцям секундував начальник управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради – ЗМС з боксу Олег Машкін.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button